امروز: یکشنبه 30 دی 1397 - 20:17 تبلیغات

مدیر کل کمیته امداد استان قم: مراجع عظام و علما همیشه یاور کمیته امداد بوده و هستند

قم (پانا) - کمیته امداد با بهره گیری از رهنودهای مراجع و علما در مسیر صحیح خدمت به فقرا گام بر می دارد و ایشان نیز همواره با کمک های مادی و معنوی خود این نهاد را در کمک به فقرا و نیازمندان یاری کرده اند.  

مدیر آموزشگاه فنی و حرفه‌ای صالحین استان قم : آموزشگاه حرفه‌ای صالحین؛ گوهری درخشان در حلقه اقتصاد مقاومتی

قم (پانا)- مدیر آموزشگاه فنی و حرفه‌ای صالحین استان قم گفت: این آموزشگاه همچون گوهری قیمتی در حلقه اقتصاد مقاومتی می درخشد و ظرفیت‌های بالایی در ارائه آموزش‌های مهارتی و تربیت نیروی کار متعهد و کارآمد دارد.

پیشرفت ۹۰ درصدی فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس استان

قم (پانا) - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم با اشاره به اینکه فاز نخست موزه دفاع مقدس استان قم به 90 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است، گفت: امیدواریم از ایام عید نوروز بتوانیم در این موزه از بازدیدکنندگان استقبال کنیم.

آیت الله سعیدی: جاذبه‌های موزه دفاع مقدس باید به آرمان‌های انقلاب ختم شود

قم (پانا)- تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) گفت: جاذبه‌هایی که برای جذب افراد به موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی درنظر گرفته می‌شود باید به آرمان‌ها و آموزه‌های مرتبط با انقلاب اسلامی ختم شود.

آیت الله سعیدی: ایران همواره در برابر دسیسه‌های دشمن پیروز بوده است

قم (پانا) - نماینده ولی‌فقیه در استان قم گفت: خوشبختانه کشور ما با عنایت خداوند و امام زمان(عج) و هدایت‌های مقام معظم رهبری چهل سال در برابر همه دسیسه‌ها ایستاده و همان‌طور که خیلی‌ها باور نمی‌کردند انقلاب اسلامی به پیروزی برسد یا در جنگ تحمیلی بتواند مقاومت کند، از این بحران اقتصادی پیش رونیز خارج خواهیم شد و شکستی دیگر برای دشمنانمان به ارمغان خواهیم آورد.

مدیر فرهنگی و رسانه ای بسیج سازندگی قم: ارتقای سواد رسانه ای از الزامات مهم مقابله با دشمن در فضای مجازی است

قم (پانا) - مدیر فرهنگی و رسانه ای سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: در حال حاضر تلاش به منظور ارتقای سواد رسانه ای بر اساس مبانی انقلابی از الزامات مهم مقابله با دشمن در فضای مجازی است.

آتش‌سوزی در کارگاه شارژ سیلندرهای گاز مایع

قم (پانا)- شب گذشته کارگاه شارژ سیلندرهای گاز مایع در منطقه 72 تن قم آتش گرفت. به گفته سخنگوی آتش‌نشانی بیش از 50 دستگاه خودرو آتش نشان در این عملیات برای مهار آتش اعزام شده اند. وی افزودی در ساعت 23 و 45 دقیقه شب این حریق اطفاء شده و خوشبختانه خطری ساکنین منطقه را تهدید نمی کند. به گفته وی 140 کپسول گاز 25 کیلوئی که سالم مانده بود از محل خارج شده و نیروهای آتش نشان مشغول بررسی علت های ثانویه این آتش سوزی عظیم هستند.

معاون قضایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم: طرح گسترده مقابله با آسیب‌های اجتماعی از هفته آینده در قم اجرایی می‌شود

قم (پانا)- معاون قضایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم گفت: طرح مقابله گسترده با آسیب‌های اجتماعی در استان قم با حضور معاونین دادستانی و و تحت نظارت و دستورات قضایی دادستان استان از هفته آینده اجرایی خواهد شد.