امروز: شنبه 4 بهمن 1399 - 01:41 تبلیغات

مشاوران مدارس قم آموزش کاهش استرس می دهند

قم (پانا) - معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش قم از مدیریت بحران و پیشگیری ازمشکلات روانی و اجتماعی از جمله ترس ، اضطراب و سایر موارد تربیتی دانش آموزان در کانال اطلاع رسانی «پیام مشاور» خبر داد.

تردد در تمام معابر شهر قم عادی است

قم (پانا) - مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به سیلاب ایجادشده در مسیر جاده اراک از تپه سلام به سمت بقعه امامزاده جمال‌الدین خاطرنشان کرد: در همان دقایق اولیه مسیر جاده اراک با همکاری نیروهای شهرداری مسدود شد؛ البته وقوع این سیلاب در محدوده خارج شهر بوده و اقدام شهرداری نیز برای کمک به نیروهای راهداری و راه و شهرسازی فرامنطقه‌ای بوده است و تلاش صورت گرفت پشتیبانی لازم از این نهادها صورت گرفته تا مشکل سریعا رفع شده و خطری شهروندان را تهدید نکند.

اجرای طرح "سلامت" با هدف برخورد با کانون اجتماعات غیر ضروری در سطح شهر

قم (پانا) - در پی اعلام نارضایتی شهروندان قم از ترددهای غیرضروری و اقدامات هنجارشکنانه برخی افراد در مناطقی از شهر، جانشین قرارگاه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دادسرای قم از اجرای طرح "سلامت" با هدف برخورد با کانون اجتماعات غیرضروری در سطح شهر خبر داد.

ازدید سردار نقدی از کارگاه تولید ماسک در قم

عصر دیروز سردار محمد رضا نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه کل پاسداران انقلاب اسلامی به همراه سردار سرتیپ دوم پاسدار سید محمد شاهچراغی فرمانده سپاه امام علی بن ابی اطالب (ع) و جانشین وی سرهنگ احمد بیطرفان از کارگاه تولید ماسک و لباس گان پزشکی قرارگاه دانشجویی شهید دکتر قاسمی قم بازدید کردند.

هیچ نشتی و نشست در سازه‌های مترو قم رخ نداده است

قم (پانا) - معاون فنی و اجرایی سازمان قطار شهری قم گفت، در بازدید از ایستگاه مترو میدان کشاورز مشخص شد که هیچگونه تخریب، نشست و نشتی در سازه‌های مترو رخ نداده است و در محل فرونشست، ترکیدگی لوله 110 آب شیرین، فاضلاب 600 و 300 قابل مشاهده است.

راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک در قرارگاه شهید دکتر قاسمی قم

خط تولید ماسک‌های یک‌بارمصرف برای بیمارستان‌های استان قم از طرف قرارگاه شهید دکتر قاسمی در قم آغاز بکار کرد. این کارگاه تولیدی که از هفته گذشته تولید گان‌های پزشکی خود را آغاز کرده بود، با توجه به توانایی تولید ماسک، خط تولید خود را راه‌اندازی کرده است.

بیمارستان‌های صحرایی سپاه در قم، کاشان و مشهد مستقر است

تهران (پانا) - فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه بیمارستان‌های صحرایی سپاه در قم، کاشان و مشهد مستقر است،می گوید، یگان‌های هوانیروز سپاه در ۱۰ استان آماده امدادرسانی خدمات پزشکی- تجهیزاتی به مردم در حوزه مقابله با ویروس کرونا هستند.