امروز: شنبه 2 شهریور 1398 - 12:21 تبلیغات

رئیس کمیسیون بازار سرمایه اتاق بازرگانی تهران: خرید نفت از ایران اصل درست فعالیت اینستکس است

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران می‌گوید اصل درست برای فعالیت ساز و کار تسهیل تجارت ایران و اروپا (اینستکس) آن است که کشورهای اروپایی مجوزی برای خرید نفت از ایران داشته باشند.

حضور بیش از یکصد تجار خارجی در نمایشگاه فرش دستباف تهران

تهران (پانا) - تهران از یک شنبه میزبان صدها شرکت و کارگاه تولیدی، بافندگی و خدماتی فرش دستباف است. بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران که از هر لحاظ( از نظر کمیت، کیفیت و تولید) بزرگترین نمایشگاه فرش دستباف جهان محسوب می شود، فردا گشایش می یابد و بافندگان زیباترین تولیدات خود را به نمایشگاه می گذارند.

رشد ۱۵/۶ درصدی تولید یخچال و فریزر تا پایان تیر

تهران (پانا) - بررسی آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید ۳۶۵ هزار و ۳۰۰ دستگاه یخچال و فریزر از ابتدای امسال تا پایان تیر است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۱۵/۶ درصدی نشان می‌دهد.

مشاغل پزشکی و ۲۰ صنف دیگر مشمول سامانه مودیان می‌شوند

تهران (پانا) -  رئیس سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه تمام حرف و مشاغل پزشکی تا ۱۵ شهریور مشمول سامانه مودیان قرار خواهند گرفت می‌گوید بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، تا پایان شهریورعلاوه بر پزشکان ۲۰ صنف دیگر زیر پوشش این سامانه قرار می‌گیرند.

نوبخت: آذربایجان شرقی از طریق میانه به بستان‌آباد به شبکه ریلی کشور برقرار می‌شود

تهران (پانا) - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی می‌گوید کرمانشاه، همدان، ‌آذربایجان غربی و گیلان در دو سال گذشته به شبکه ریلی کشور متصل شدند و تا چند ماه دیگر اتصال استان آذربایجان شرقی از مسیر میانه به بستان‌آباد به شبکه ریلی کشور برقرار می‌شود.

آمادگی سایپا برای تولید مشترک قطعات پیشرفته خودرو با همکاری وزارت دفاع

تهران (پانا) - مدیرعامل سایپا در پیامی به‌مناسبت فرارسیدن روز صنعت دفاعی با تبریک این روز به جهادگران صنعت دفاع، از آمادگی این گروه برای تولید مشترک قطعات پیشرفته خودرو با همکاری وزارت دفاع خبر داد.

بازگشت ۱۷ هزار حاجی به ایران

تهران (پانا) - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت بیش از ۱۷ هزار و ۱۸۰ نفر حاجی به تهران و سایر شهرستان‌ها تا پایان روز سه شنبه و انجام ۱۷ پرواز در روز چهارشنبه خبر می‌دهد و می‌گوید تا کنون هیچ گزارشی از تاخیر پروازهای حجاج نداشته‌ایم.

دلار 50 تومان ارزان شد

تهران (پانا) - صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، سی‌ویکم تیر، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته با کاهش ۵۰ تومانی همراه است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۵۰ خریداری می‌کنند.