امروز: شنبه 29 دی 1397 - 16:09 تبلیغات

طوفان در راه شمال سیستان و بلوچستان

زاهدان (پانا) - رئیس گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان از وزش باد (70-90 کیلومتر بر ساعت) از اواسط وقت پنج شنبه تا جمعه شب در زاهدان و سایر نقاط نیمه شمالی استان خبر داد.

تعالی مدیریت مدرسه با الهام از الگوی تعالی‌سازمانی به منظور اجرا در سراسر کشور طراحی شده است

زاهدان (پانا) - به گفته مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در همایش تعالی سازمانی مدیریت مدرسه، طراحی و اجرای تعالی مدیریت مدرسه با الهام از الگوی تعالی‌سازمانی در سراسر کشور به منظور کیفیت و ارتقاع مدیریت مدرسه برنامه‌ریزی شده است.

لزوم بهره گیری از ایده‌ها و نظرات دانش‌آموزان دربرنامه‌ریزی های عرصه تعلیم و‌تربیت

زاهدان (پانا) - مدیر‌کل آموزش و‌پرورش سیستان و بلوچستان در دیدار صمیمانه‌ی مدیرکل آموزش و‌پرورش با فعالین دانش‌آموزی بر ضرورت بهره گیری از ایده‌ها و نظرات دانش‌آموزان دربرنامه‌ریزی های عرصه تعلیم و‌تربیت تاکید کرد.

رفع کمبود مدرس تشکیلاتی در استان

زاهدان (پانا) - به گفته مدیر سازمان دانش‌آموزی سیستان و بلوچستان با برگزاری دوره‌های آموزشی با حضور مدرسین کشوری و استانی ،کمبود مدرس تشکیلاتی پیشتازان در تمامی مناطق و شهرستان‌های استان رفع شد.

موسسه پویش مهربانی کلنگ مدرسه سه کلاسه‌ی حجت شهرستان هیرمند را به زمین زد

زاهدان( پانا )_ فرماندار شهرستان هیرمند در آیین کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه حجت که توسط موسسه پویش مهربانی صورت پذیرفت، اظهار امیدواری کرد نگاه ارزشمند اشخاص مختلف در سطوح مدیریتی بالا و توجه ویژه آنان به مناطق محروم خصوصا منطقه‌ی سیستان باعث خوشحالی است زیرا این امر مردم و دانش آموزان را به آینده‌ای روشن، امیدوار تر می کند.

شهادت یک پلیس راهور در زاهدان

زاهدان (پانا) - افراد ناشناس با تیراندازی به گشت پلیس راهنمایی و رانندگی در زاهدان یک افسر کادر نیروی انتظامی را شهید و یک سرباز وظیفه را مجروح کردند.