امروز: یکشنبه 5 خرداد 1398 - 20:06 تبلیغات

آغاز ثبت نام آزمون کاردانی پیوسته هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش از 19 خرداد 98

زاهدان (پانا) - معاون آموزش متوسطه سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: آزمون کاردانی پیوسته هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش از 19 خرداد 98 آغاز و تا 26 خرداد ادامه خواهد داشت.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان: لزوم ایجاد بانک‌های افغان، هندی و پاکستانی در بندر چابهار

زاهدان (پانا) - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خواستار پیگیری وزارت امورخارجه برای ایجاد شعبه بانک‌های افغان، هندی و پاکستانی را در بندر چابهارشد.

استاندار سیستان و بلوچستان: کمیته امداد با کمک به مردم عزت آفرینی مددجویان را دنبال می‌کند

زاهدان (پانا) -به گفته استاندار سیستان و بلوچستان امروز کمیته امداد امام خمینی(ره) با کمک به مردم، عزت آفرینی افراد تحت حمایتش را دنبال می کند به طوری که در کوتاه‌ترین زمان ممکن این افراد احساس عزت کرده و نیاز به تحت پوشش بودن را ندارند؛ بلکه خود حامی برای سایر افراد نیازمند می شوند.

لزوم ایجاد وحدت رویه میان دستگاه های اجرایی در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان

زاهدان (پانا) - سرپرست آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان خواستار وحدت رویه دستگاه های مختلف اجرایی فعال در زمینه ی غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان با محوریت استانداری و معاونت سیاسی اجتماعی استاندار شد.

حضور سرپرست و معاونین آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در دفتر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی این استان

زاهدان (پانا) - سرپرست، معاونین و مجموعه کارکنان اداری اداره کل آموزش و پرورش در دفتر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این اداره ، این روز را تبریک گفتند.

بارش باران رگباری در۴۶ نقطه سیستان و بلوچستان

زاهدان (پانا) - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ایستگاه های بارانسجی استان، تا صبح امروز 46 ایستگاه هواشناسی و بارانسنجی گزارش بارندگی اعلام کرده اند.

کشف ۱۵ مرکز دپوی زیرزمینی سوخت قاچاق در حومه زاهدان

زاهدان (پانا) - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان گفت: صبح امروز ۱۵ مرکز زیرزمینی سوخت قاچاق در حومه شهر زاهدان شناسایی و از آنها مقادیر زیادی سوخت کشف شد که امکان افزایش این تعداد نیز وجود دارد.

کسب رتبه برتر آزمون بین المللی واترلو کانادا از سوی دانش آموز چابهاری

زاهدان (پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از کسب رتبه برتر آزمون بین المللی واترلو کانادا از سوی غزل بهجتی، دانش‌آموز پایه نهم مدرسه نمونه دولتی راه انبیاء چابهار خبر داد.

استاندار سیستان و بلوچستان خبرداد: پرداخت ماهیانه 150 هزار تومان به هر خانوار مرزنشین از محل فروش سوخت

زاهدان (پانا) - استاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد در راستای مبارزه با قاچاق سوخت، ماهیانه ۱۵۰ هزار تومان از محل فروش سوخت در مرز به هر یک از خانوار‌های مرزنشین این استان پرداخت خواهد شد.