امروز: دوشنبه 25 آذر 1398 - 14:26 تبلیغات

موضوع استاندارد سازی وسایل سرمایشی و گرمایشی و حذف مدارس خشت و گلی در سیستان و بلوچستان نمونه بارز توجه مسئولان کشوری به این استان است

زاهدان(پانا) - حمیدرضا رخشانی گفت : موضوع استاندارد سازی وسایل سرمایشی و گرمایشی و حذف مدارس خشت و گلی در سیستان و بلوچستان نمونه بارز توجه مسئولان کشوری و وزارت آموزش و پرورش به این استان است و باید قدردان این نگاه ،تلاش و تدبیر مسئولین ستادی باشیم.

۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار ساخت و توسعه فضاها در سیستان و بلوچستان در سال ۹۹ پیش‌بینی شده است / سند توسعه فضای آموزشی استان بهترین الگو برای اولویت دادن به پروژه‌های احداثی در سیستان و بلوچستان خواهد بود

زاهدان(پانا) - مهراله رخشانی مهر درنشست هم اندیشی با مدیرکل آموزش و پرورش استان ومدیران ادارات آموزش و پرورش قطب چابهار گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار ساخت و توسعه فضاها در سیستان و بلوچستان در سال ۹۹ پیش‌بینی شده که با جدیت پیگیر نهایی شدن آن خواهیم بود.

ایجاد زمینه حضور دانش‌آموزان و ارتقاء مهر و مهرورزی در فضای کانونها مهم و ضروری است

زاهدان(پانا) - حمید رضا رخشانی دردومین جشنواره استانی دستاوردهای کانونهای فرهنگی تربیتی استان گفت: ایجاد زمینه حضور دانش‌آموزان و ارتقاء مهر و مهرورزی در فضای کانونها مهم و ضروری است چرا که محیط با نشاط و سرشار از انرژی کانون ها می تواند در پرورش روحیه اجتماعی دانش آموزان موثر و مفید واقع شود.

سیستان و بلوچستان در حوزه های آموزشی و پرورشی برای رسیدن به شاخص ها و میانگین کشوری نیازمند توجه ویژه مسئولین است

زاهدان(پانا) - مشاور وزیر و رئیس مرکز هماهنگی وزارت آموزش و پرورش در مصاحبه خبری با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای استان گفت: استان سیستان و بلوچستان با وجود همه تلاش‌ها و سرمایه‌گذاری‌هایی که دولت، خیرین، موسسات مردم نهادو نیروهای دلسوز و تحصیلکرده بومی داشته‌اند با این حال جزء استان هایی است که باید مورد توجه ویژه مسئولین کشوری و وزارت آموزش و پرورش قرار گیرد.

مزار شهدای زاهدان غبارروبی و عطرافشانی شد

زاهدان(پانا) - صبح امروز و با حضور باقرزاده مشاور وزیر و رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارت آموزش و پرورش ،مدیر کل و دیگر مسئولان استانی مزار شهدای زاهدان ، غبارروبی و عطرافشانی شد.

محور اصلی توسعه هر جامعه ای ،نیروی انسانی است /امید آموزش و پرورش به دانشگاه فرهنگیان و دانشجویان آن است

زاهدان(پانا) - حمیدرضا رخشانی در دیدار صمیمی با دانشجویان دانشگاه فرهنگیان که به مناسبت ۱۶ آذر روزدانشجو برگزار شد محور اصلی توسعه هر جامعه ای را نیروی انسانی دانست.

مدارس تمام مقاطع سیستان و بلوچستان تعطیل شد

زاهدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام کرد باتوجه به شیوع آنفولانزا در کشور مدارس این استان از فردا پنجشنبه 98/9/14 تا روز یک شنبه 98/9/17 هفته آینده به مدت 4 روز تعطیل است.

کمرئی‌: عنصر اصلی کیفیت بخشی آموزش، نیروی انسانی است

زاهدان (پانا) - معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در نشست هم‌اندیشی با مدیرکل و مدیران ادارات آموزش و پرورش قطب مرکزی سیستان و بلوچستان گفت: این استان در کانون نگاه همه مسئولین آموزش و پرورش در وزارتخانه قرار گرفته است.