امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398 - 06:14 تبلیغات

هدف فدراسیون دانش آموزی، ارتقاء سطح جسمی و اجتماعی دانش آموزان است

سمنان (پانا) - نائب رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور با بیان اینکه مسابقات ورزشی دانش آموزی در دو رشته فوتسال و والیبال به میزبانی شاهرود برگزار شد، ابراز داشت: هدف فدراسیون دانش آموزی ارتقاء سطح جسمی و اجتماعی دانش آموزان است که بر این اساس برنامه ریزی مسابقات بر پایه مدرسه محوری تدارک دیده شد.

هدف از برگزاری مسابقات ملی ورزشی، ایجاد تبادلات فرهنگی است

سمنان (پانا) - سعید فرنیا در گفت و گو با خبرنگار پانا شاهرود، با بیان اینکه هدف از برگزاری مسابقات این است که دانش آموزان در محیط شاد و مفرح حضور پیدا کنند، ابراز داشت: در این مسابقات تبادل فرهنگی اتفاق خواهد افتاد و آداب و رسوم استان ها دیده می شود و دانش اموزان با آداب و رسوم یکدیگر آشنا خواهند شد.

مسابقات کشوری سبب افزایش توانایی های دانش آموزان می شود

سمنان (پانا) - سید مجید میرحسینی در گفت و گو با خبرنگار پانا شاهرود، با بیان اینکه مسابقات کشوری باعث افزایش توانایی های دانش آموزان می شود، ابراز داشت: هدف از برگزاری مسابقات در این سطح و این کیفیت، ارتقاء دانش فنی مربیان و بازیکنان تیم ها است که آنها را بتواند برای رقابت های بعدی آماده کند.

هدف اصلی مسابقات ورزشی، ارتقاء سواد حرکتی دانش آموزان است

سمنان (پانا) - محمد دستورانی در گفت و گو با خبرنگار پانا شاهرود، ضمن بیان اینکه سی امین دوره مسابقات ورزشی فوتسال و والیبال دختران دانش آموز با مشارکت ۳۰ استان کشور به میزبانی شاهرود به اتمام رسید، ابراز داشت: هدف اصلی برگزاری مسابقات توجه ویژه به نشاط، سلامت جسمی و روحی و ارتقاء سواد حرکتی دانش آموزان است.

مسابقات ورزشی دانش آموزی در شاهرود، از نظر سطح کمی و کیفی، قابل توجه بود

سمنان (پانا) - محمد دستورانی در گفت و گو با خبرنگار پانا شاهرود، در رابطه با سطح مسابقات، ضمن بیان اینکه این دوره از مسابقات از لحاظ کمی بسیار قابل توجه بود، ابراز داشت: در این مسابقات ۴۷ تیم فوتسال و والیبال، تعداد۷۰۰ بازیکن از ۳۰ استان کشور حضور داشتند.

66 مدال در مسابقات ورزشی والیبال و فوتسال دانش آموزان توزیع شد

سمنان (پانا) - مرضیه رضوانی با بیان اینکه در سی امین دوره مسابقات قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور در دو رشته والیبال و فوتسال جمعا 66 مدال توزیع شد، ابراز داشت: این مدال ها برای والیبال و برای فوتسال تهیه و بین قهرمانان این دو رشته توزیع شد.

فعالیت‌های بدنی و ورزش جز فعالیت‌های روزمره دانش آموزان قرار گیرد

سمنان (پانا) - علیرضا حاجی قاسمی بابیان اینکه برای اولین بار مسابقات قهرمانی دختران کشور در دو رشته فوتسال و والیبال در رده متوسطه اول و دوم برگزار شد، ابراز داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی و اقلیمی از سوی فدراسیون ورزش دانش‌آموزی این میزبانی به شاهرود داده شد.

توسعه و رشد سلامت دانش آموزان، از مهم‌ترین اهداف برگزاری مسابقات است

سمنان (پانا) - علیرضا حاجی قاسمی در گفت و گو با خبرنگار پانا شاهرود، بابیان اینکه سی امین دوره مسابقات ورزشی دختران سراسر کشور به میزبانی استان سمنان شهرستان شاهرود برگزار شد، ابراز داشت: در این دوره بیش از 30 استان از سراسر کشور در قالب دو رشته فوتسال و والیبال دختران متوسطه اول و دوم حضور داشتند.

سازمان دانش آموزی، عرصه ای از عصر جدید است

سمنان (پانا) - سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه تحقق برنامه‌های تربیتی در گرو توجه به فعالیت‌های تشکیلاتی است، گفت: سازمان دانش آموزی، عرصه ای از عصر جدید است.

پیش اردوی ملی پیشتازان سازمان دانش آموزی استان سمنان برگزار شد

سمنان (پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان در خصوص برگزاری پیش اردوی ملی پسران پیشتاز استان سمنان گفت: از بین پسران پیشتاز سراسر استان، سه تیم هفت نفره از بهترین ها انتخاب شده که برای رقابت به نیشابور اعزام می شوند، سه تیم هفت نفره که در سه آیتم تخصصی جهت یابی امداد و نجات و چوب و گره به صورت تخصصی ورود پیدا می کنند.