امروز: سه شنبه 21 مرداد 1399 - 21:05 تبلیغات

مجلس، به حل مشکلات قانونی سازمان دانش آموزی کمک کند

سمنان (پانا) - نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به خلأهای موجود در سازمان دانش آموزی و نقص برخی از قوانین به ویژه بند چ ماده 63 قانون برنامه ششم توسعه کشور که مغایر با اساسنامه سازمان دانش آموزی است، گفت: مجلس به حل مشکلات قانونی سازمان دانش آموزی کمک خواهد کرد.

بیانیه نماینده سمنانی نهمین دوره مجلس دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران

سمنان (پانا) - امیررضا کاشفی پور نماینده نهمین دوره مجلس دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از استان سمنان و عضو هیئت رئیسه کمیسیون ورزش و سلامت، به مناسبت برگزاری انتخابات مجلس و شورای دانش آموزی در سراسر کشور، بیانیه ای صادر کرد.

اقتصادی ترین نوع آموزش، آموزش مهارتی است

سمنان (پانا) - رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با بیان اینکه اقتصادی ترین نوع آموزش، آموزش مهارتی است، عنوان کرد خود اشتغالی، کارآفرینی و کمک به بهره وری نیروی کار، هدف اصلی دانشگاه فنی و حرفه‌ای است.

مجلس دانش آموزی، فرصت اجتماعی شدن برای دانش آموزان را فراهم می کند

سمنان (پانا) - معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان عنوان کرد فعالیت های اجتماعی برای دانش آموزان، بسیار فرصت مهم و بزرگی است؛ چرا که می توانند از این طریق، توانمندی ها و ظرفیت اجتماعی خود را افزایش دهند.

دهمین دوره انتخابات مجلس دانش‌آموزی به صورت الکترونیکی برگزار می شود

سمنان (پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی استان سمنان گفت: برای اولین بار در سطح کشور، دهمین دوره انتخابات مجلس دانش‌آموزی، با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و به صورت الکترونیکی در سراسرکشور برگزار می شود.

دفاع مقدس، یک فرهنگ عظیم در تاریخ کشور و جهان است

سمنان (پانا) - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان گفت: دفاع مقدس صرفا یک حادثه منطقه‌ای نبود، بلکه یک فرهنگ‌ عظیم در تاریخ کشور و جهان بود که ما باید با بهره‌مندی از فرهنگ دفاع مقدس، تمامی توطئه دشمنان را خنثی کرده و این گنجینه عظیم را به نسل جوان و آینده انتقال دهیم.

دانشگاه، نهادی پویا در حفظ و ترویج ارزش های انقلاب اسلامی است

سمنان (پانا) - رئیس دانشگاه فنی حرفه ای استان سمنان، با بیان این که دانشگاه، نهادی پویا در حفظ و ترویج ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است، اظهار کرد همه ما وظیفه داریم به بهترین شکل ممکن، دستاوردها و نتایج خوب هشت سال دفاع مقدس را به نسل جوان به خصوص دانشجویان منتقل کنیم؛ چرا که دانشگاهیان به ویژه اعضای هیات علمی و استادان، رسالت مهمی را عهده‌دار هستند.

از ویژگی های مثبت شبکه شاد، استفاده از اساتید برجسته برای تمامی دانش آموزان کشور است

سمنان (پانا) - مدیرکل فرهنگی و هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: شبکه شاد این فرصت را به دانش آموزان داده که در تمامی نقاط کشور حتی در مناطق محروم وکم برخوردار هم از بهترین اساتید بنام کشوری بهره ببرند.

اوقات فراغت، یکی از مهمترین و بهترین فرصت ها برای انجام فعالیت های تربیتی است

سمنان (پانا) - معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، با اشاره به افتتاح 392 پایگاه تابستانی دانش آموزان در استان سمنان در بستر فضای مجازی (شبکه شاد)، اوقات فراغت را یکی از مهمترین و بهترین فرصت ها برای انجام فعالیت های تربیتی دانست.

دانشگاه فنی و حرفه ای، پویا، با ارزش و کارآفرین است

سمنان (پانا) - مدیرعامل بنیاد همیاری مردم در توسعه آموزش عالی و عمران سمنان، دانشگاه فنی و حرفه ای را پویا، با ارزش و کارآفرین دانست و گفت با توجه به مواردی که ریاست دانشگاه در باب عدم وجود امکانات به روز کارگاهی و آزمایشگاهی در دانشگاه ذکر کرد، امیدواریم با همکاری این بنیاد، شاهد جذب اعتبارات و بهبود فضای آموزشی در این دانشگاه باشیم.