امروز: چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 01:33 تبلیغات

در رعایت برخی دستورالعمل های بهداشتی بالاتر از میانگین کشوری هستیم

زنجان (پانا) - استاندار زنجان گفت: ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا ضمانت اجرایی و قانونی برای کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند در نظر گرفته و حداکثر تا دوشنبه هفته آینده ابلاغ و عملیاتی خواهد شد.

با ورود و حمایت دستگاه قضایی 3 واحد تولیدی تعطیل شده به چرخه تولید بازگشتند

زنجان (پانا) - حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در جلسه اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه جلسه امروز مقارن با سالروز حمایت از صنایع کوچک در تقویم کشور می باشد ، این جلسه در راستای حمایت قضایی از بنگاههای تولیدی و حل مشکلاتشان است ، چرا که حمایت از تولید در سال جهش تولید که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده ،یک تکلیف شرعی برای همه است.

بیش از 80 درصدتولیدات استان زنجان، با استانداردهای‌ملی‌‌مربوطه‌مطابق‌است

زنجان (پانا) - مدیرکل استاندارد استان زنجان، با اشاره به کیفیت فرآورده‌های واحدهای تولیدی در این استان، اعلام کرد: بیش از 80 درصد از محصولات تولیدی استان زنجان، با استاندارد‌های ملی مربوطه مطابق است.

احیای 13 معدن غیر فعال در استان زنجان

زنجان (پانا) - رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: طی 3 ماهه اول سال جاری 13 معدن غیر فعال در استان زنجان احیا و به چرخه اقتصادی استان بازگشت.

شرایط کرونا برای داوطلبان کنکور یکسان است

زنجان (پانا) - یک مشاور تحصیلی اعلام کرد دانش آموزان کنکوری ابتدا به دنبال سوالات آسان بگردند و سپس به سراغ سوالات سخت بروند تا چیزی را از دست ندهند، زیرا سوالات سخت انرژی را می گیرد.