امروز: شنبه 2 شهریور 1398 - 11:09 تبلیغات

لزوم شفافیت اجرای قوانین مبارزه با قاچاق در کارخانه‌های بخش خصوصی

زنجان (پانا) - فرماندار سلطانیه در جلسه بررسی آخرین وضعیت اجرای ضوابط مبارزه با قاچاق کالا در مجموعه صنعتی شرکت آرین توتون صنعت سلطانیه تأکید کرد کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی بخش خصوصی بایستی براساس مفاد و سیاست‌های مقابله با قاچاق کالا و ارز کشور، شفافیت کاملی در عملکرد خود داشته باشند.

تأمین آب آشامیدنی برای هموطنان سیستان و بلوچستانی در انتظار کمک خیرین زنجانی

زنجان (پانا) - به گفته‌ی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان زنجان، این استان معین شهرستان نیک شهر سیستان و بلوچستان برای ارائه خدمات است و اجرای طرح ملی "نذرآب 2" در انتظار کمک‌های خیرین زنجانی جهت تامین آب آشامیدنی برای هموطنانی این شهرستان است.

درخشش دانش آموزان دختر زنجانی در مرحله کشوری سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری

زنجان (پانا) - قاسمعلی قنبری رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان از درخشش دانش آموزان دختر زنجانی در مرحله کشوری سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری با کسب رتبه های برتر خبر داد.

رسول بیات به سمت معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه یک منصوب شد

زنجان (پانا) - با حضور جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل و جمعی از همکاران اداری، حمید حاتمی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان طی حکمی رسول بیات را به سمت معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه یک منصوب کرد.

بهره مندی کارمندان از آموزش‌های رایگان توسط جمعیت هلال احمر استان زنجان در هفته دولت

زنجان (پانا) - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از برگزاری آموزش های کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات، به مناسبت هفته دولت برای کارمندان علاقمند دستگاه های اجرائی این استان خبر داد.

عدالت در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی رعایت شود

زنجان (پانا) - استاندار زنجان با تاکید بر رعایت عدالت و نگاه همه‌جانبه در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی برای انتخاب در جشنواره شهید رجایی، اظهار داشت، عملکرد دستگاه‌هایی که با کمک به دولت در راستای سیاست‌های آن حرکت کرده و با گذشت از حقوق خود، آرامش و آسایش را در جامعه فراهم می‌کنند باید در نظر گرفته شود.