امروز: یکشنبه 3 شهریور 1398 - 00:21 تبلیغات

جهانگیری: راهکار مبارزه با فساد، شفافیت، نظارت عمومی و آزادی رسانه‌هاست

تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری با تأکید بر این که یکی از رویکردهای اصلی دولت تدبیر و امید، مبارزه با فساد است، گفت: راهکار مبارزه با فساد، شفافیت، نظارت عمومی و آزادی رسانه‌هاست؛ زیرا عملکردهای پنهان و مخفی کاری‌ها، فساد را در جامعه گسترش می دهد.

ظریف: اروپا اجرای تعهداتش را آغاز کند ایران آماده است گام‌هایی را که برداشته لغو کند

تهران (پانا) - وزیر امورخارجه کشورمان با استقبال از پیشنها‌دهای رئیس‌جمهوری فرانسه تاکید کرد که اگر اروپا به تعهدات خود در برجام عمل کند، ایران نیز آماده است از گام‌هایی که برای کاهش اجرای تعهداتش برداشته است، بازگردد.

ظریف با وزیر امور خارجه فرانسه دیدار کرد + تصویر

تهران (پانا) - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با لودریان همتای فرانسوی خود در پاریس دیدار و در خصوص آخرین تحولات روابط دوجانبه، مسائل منطقه ای و اجرای برجام گفتگو و تبادل نظر کرد.

عقب‌نشینی آمریکا از ادعای نقض ان‌.پی‌.تی از سوی ایران

تهران (پانا) - وزارت امور خارجه آمریکا در گزارش سالانه‌اش به کنگره این کشور با تجدیدنظر درباره ارزیابی‌اش از پایبندی ایران به توافقنامه‌های بین‌المللی کنترل تسلیحات هسته‌ای اذعان کرد، تهران توافقنامه منع اشاعه هسته‌ای(ان پی تی) را نقض نکرده است.

روز سخت ظریف و مکرون در پاریس؛ پیشنهاد فرانسه ایران را مجاب می‌کند؟

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه ایران امروز پس از پس از آنکه چند روز پرمشغله، در پاریس درباره پیشنهادهایی مذاکره می کند که حدس و گمان های رسانه‌ای درباره آنها چندان بر وفق مراد ایران نیست و باید دید که فرانسه می‌تواند با پیشنهادی دلچسب برای تهران، برجام را همچنان حفظ کند.