امروز: چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 01:43 تبلیغات

تانک‌های اسرائیلی وارد مرزهای جنوبی لبنان شدند

تهران (پانا) - سه دستگاه تانک ارتش رژیم صهیونیستی امروز (سه‌شنبه) از محوطه فنی واقع در شهرک جنوبی میس الجبل در خط آبی (مرز تعیین شده از سوی سازمان ملل میان لبنان و اراضی اشغالی) در مرزهای جنوبی لبنان عبور کردند.

معزی: تحریم هم نمی‌تواند میل به پیشرو بودن را سرکوب کند

تهران (پانا) - معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس‌جمهوری در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: آنچه بر غرور و امید شرکت‌های نوپای دانش بنیان و همچنین مراکز بزرگ و شناخته‌ شده این عرصه می‌افزاید تکاپویی است که در زیر سایه‌ سنگین تحریم انجام می‌شود، اینکه تحریم هم نمی‌تواند میل به پیشرو بودن را سرکوب کند.

صالحی در دیدار سفیر لبنان: حادثه بیروت دل همه ما را جریحه‌دار کرد

تهران (پانا) - علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، عصر روز دوشنبه ۲۰ مردادماه با حضور در سفارت لبنان در تهران، ضمن ابراز همدلی و همدردی با دولت و ملت عزیز لبنان، یادداشتی در دفتر یادبود شهداء و حادثه دیدگان حادثه اخیر شهر بیروت، مرقوم کرد.

رایزنی موسوی و زاخارووا درباره راه ها مقابله با فضاسازی های غیر واقعی غرب

تهران (پانا) - سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان و ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه عصر امروز در یک گفتگوی ویدئو کنفرانسی راههای گسترش همکاریهای دو کشور در حوزه های رسانه ای و مقابله با فضاسازیهای غیر واقعی کشورهای غربی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

واعظی: «مدرس خیابانی» در دو بخش بازرگانی و صنعت متخصص است

تهران (پانا) - رییس دفتر رییس جمهوری «سلامت، جوانی، پرکاری، متدین و انقلابی بودن» را از ویژگی‌های «حسین مدرس خیابانی» دانست و گفت: او به این دلیل که در هر دو بخش بازرگانی و صنعت فعال بوده و متخصص است برای وزارت صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی معرفی شده است.

معاون اول رییس جمهور: دولت مقتدر از دل جامعه توانمند بیرون می‌آید

تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه مشارکت معنادار و موثر مردم در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی موجب توانمند شدن و تقویت نهادهای حاکمیتی می‌شود، گفت: دولت مقتدر از دل جامعه توانمند بیرون می‌آید.

پنج تیم جاسوسی توسط وزارت اطلاعات متلاشی شد

تهران (پانا) - معاون ضد جاسوسی وزارت اطلاعات گفت: با استعانت از الطاف الهی و با تلاش‌های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) به دنبال ضربات پی در پی به سرویس‌های جاسوسی نظام سلطه، تعدادی از جاسوسان مرتبط با سرویس‌های اطلاعاتی مذکور شناسایی و دستگیر شدند.

واکنش جهانگیری به وضعیت بازار بورس

تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهوری در واکنش به وضعیت بازار بورس تصریح کرد: نباید برخی اختلاف نظرهای جزیی درون دولت برای زندگی مردم و روند جاری اقتصاد کشور ایجاد مشکل کند.

تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس مجازی انجام می‌شود

تهران (پانا) - رییس ستاد انتخابات کشور از برگزاری دومین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خبر داد و گفت:‌ تبلیغات این دوره از انتخابات صرفا در فضای مجازی انجام می‌شود و برپایی هرگونه تجمع و کارناوال ممنوع است.

رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صنعت حضور نمی‌یابد

تهران (پانا) - سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اشاره به نشست هیات رئیسه از بررسی سران قوا در ستاد هماهنگی اقتصادی درباره عرضه نفت در داخل خبر داد و گفت: آقای روحانی در نشست رای اعتماد به وزیر صمت حضور پیدا نمی‌کند لذا تنها موافقان و مخالفان صحبت خواهند کرد.

عباس موسوی: لغو موقت تحریم‌های آمریکا خبرسازی غیرواقعی است

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به پرسش های خبرنگاران، ضمن رد خبر منتشره در برخی رسانه ها به نقل از یک منبع ناشناس در خصوص لغو موقت بخشی از تحریم های به اصطلاح غیرهدفمند، این قبیل اظهارات را خبرسازی های غیرواقعی دانست که مشخص نیست با چه اهدافی صورت می گیرد.

رئیس‌جمهوری درگذشت امام جمعه اهل سنت کرمانشاه راتسلیت گفت

تهران (پانا)‌ - رئیس‌جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت ماموستا ملامحمد محمدی امام جمعه فقید اهل سنت کرمانشاه به مردم متدین کرمانشاه و بیت محترم ایشان، برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال علو درجات و رضوان الهی مسألت کرد.