امروز: چهارشنبه 4 خرداد 1401 - 02:13 تبلیغات

مسیر دشوار اما لذت بخشی را گذراندم

از تابستان سال گذشته که به طور کاملا اتفاقی عضو خبرگزاری پانا شدم زمان نسبتا زیادی نمی‌گذرد؛ اما برای من قرن‌هایی پر از تجربیات شیرین و گاه سخت گذشت.

خبرگزاری پانا احساس مسئولیت‌پذیری من را بیشتر کرده است / فیلم 2

یاسوج (پانا) - فائزه کناری، دانش‌آموز خبرنگار پانا در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس پانا با بیان اینکه خبرگزاری پانا در بخشی از شکوفایی استعدادهای او موثر بوده و حرفه خبرنگاری باعث بهتر شدن فن بیان و بالارفتن سطح مطالعه و آگاهی در وی شده است، عنوان کرد از زمانی که وارد این خبرگزاری شده احساس مسئولیت‌پذیری بیشتری دارد.

خبرنگاری در زندگی من تاثیر مثبتی گذاشته است/ فیلم

یاسوج (پانا) - محمد صادق بهرامی پور دانش‌آموز خبرنگار عضو خبرگزاری پانا در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس پانا عنوان کرد خبرنگاری در زندگی او تاثیر مثبتی گذاشته و این چهار سالی که در زمینه اطلاع‌رسانی در خبرگزاری پانا کار می‌کند، توانسته‌است جایگاه خود را در جامعه به سطح بالاتری برساند.

سازمان دانش‌آموزی دست راست نظام تعلیم و تربیت است

گلستان(پانا) - قائم مقام معاون وزیر در سازمان دانش‌آموزی کشور بیان کرد سازمان دانش‌آموزی دست راست نظام تعلیم و تربیت برای امور تربیتی است و این امر بسیار ظرفیت مهم و حائز اهمیتی است. سازمان دانش‌آموزی فقط بازوی پرورشی نیست بلکه بازوی نظام تعلیم و تربیت است.

‌پانا، عرصه‌‌ رشد شخصیتی دانش‌آموزان

شیراز (پانا) - دانش‌آموز خبرنگار پانا خبرگزاری پانا استان فارس در آستانه بیستمین سالروز تاسیس خبرگزاری پانا، از تجربیات خود در دوران حضور خود در این خبرگزاری می‌گوید.

پانا و پرورش فکری دانش‌آموزان

خبرگزاری پانا یکی از مجموعه‌هایی است که باعث رشد و پرورش فکری دانش‌آموزان در زمینه خبر، گزارش‌نویسی، ارتقای فن بیان و عزت نفس در آنان می‌شود. این خبرگزاری را با نام رسانه مرتبط با آموزش و پرورش و اخبار آن می‌شناسند و زیر نظر سازمان دانش‌آموزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

همه عناوین استانها