امروز: سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 11:53 تبلیغات

جشنواره سرو سرخ اولین اقدام عملی دانشگاه فرهنگیان برای ورود به مکتب حاج قاسم سلیمانی

تهران (پانا) - با حضور سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در استان گلستان فرایند اجرای و آثار ارسالی به اولین جشنواره سرو سرخ با هدف الگو سازی از شهیدسردار سلیمانی است مورد بررسی قرار گرفت .

مشارکت بیش از 2 میلیون و 500 هزار نفر در پویش بین المللی نسل سلیمانی

تهران (پانا) - نوجوانان و جوانان ایران اسلامی و کشورهای منطقه، با مشارکت میلیونی در پویش بین المللی نسل سلیمانی و امضای طومار الکترونیکی نامه ای به فرماندهان جبهه مقاومت، هم عهدی خود را با سرداران رشید اسلام  شهیدان سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس اعلام و بر ادامه راه این شهیدان تاکید کردند.

بسته «ملک سلیمان» رونمایی شد

تهران (پانا) - از نخستین مجموعه بسته‌های نوشت افزارهای ایرانی اسلامی مکتب حاج قاسم  با نام ملک سلیمان که تولید گروه شخصیت پردازان طوبی و تمنا و سازمان بسیج دانش‌آموزی استان تهران است رونمایی شد.

رخشانی‌مهر: عنوان مکتب شهیدسلیمانی در گوش و جان فرزندان این مرز و بوم زمزمه می‌شود

تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور در آیین بهره‌برداری همزمان از ۷۴ مدرسه و مجتمع آموزشی به نام سردار دل‌ها، ضمن تاکید‌بر بهره‌گیری از آموزه‌های تربیتی مکتب حاج قاسم سلیمانی، گفت که تحول بنیادین در آموزش‌وپرورش با تحول و نوآوری در هر دو حوزه محتوا، و زیرساخت و تجهیزات محقق می‌شود.

مدرسه‌ای که سردار سلیمانی کلنگ ساخت آن را زد

تهران (پانا) - مدرسه دخترانه‌ای که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مهر ۹۵ کلنگ احداث آن را در شهرستان ملایر بر زمین زده بود، به نام شهید سلیمانی مزیّن و مهر ماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

100مدرسه در کشور به‌نام سردار دل‌ها «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» مزین شد

تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از نامگذاری 100 مجتمع و فضای آموزشی به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت که 74 مدرسه با 893 کلاس درس در هفته جاری و همزمان با نخستین سالگرد شهادت این سردار بزرگ در سراسر کشور به بهره برداری می‌رسد.

حاج قاسم سلیمانی؛ قهرمان بچه‌های ایرانی

تهران (پانا) - در گزارش ویدیویی «قهرمان من» سوالی از بچه‌ها در ارتباط با قهرمان‌ها و ویژگی‌های آن‌ها پرسیده می‌شود که بچه‌ها پاسخ‌های جالب توجهی به این سوال می‌دهند.