امروز: سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 11:07 تبلیغات

کمترین میزان رعایت پروتکل ها در مشاغل گروه یک است

رشت (پانا) - معاون علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه مشاغل گروه یک کمترین میزان رعایت پروتکل های بهداشتی را دارند، گفت نسبت به مشاغل گروه یک که اجازه فعالیت در همه وضعیت های کرونایی را دارند غفلت شده است.

درخواست پیگیری لغو، تعویق و یا غیرحضوری کردن امتحانات پایه نهم و دوازدهم

تهران (پانا) - عضو هیئت‌رئیسه مجلس دانش‌آموزی ضمن بیان درخواست لغو، تعویق و یا غیرحضوری کردن امتحانات پایه نهم و دوازدهم، از مسئولان، خواستار بررسی و پیگیری این مطالبه، از طرف دانش‌آموزان شد.

سخنگوی وزارت بهداشت: سلامت روان مردم در سال دوم کرونا اهمیت بیشتری یافته است

تهران (پانا) - معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با تاکید براینکه، در حال حاضر تاب آوری مردم یک مفهوم طلایی است گفت در سال دوم بحران کرونا، بحث سلامت روان مردم بیش از هرچیزی اهمیت پیدا کرده است.

زالی: رنگ بندی کرونایی تهران همچنان قرمز است

تهران (پانا) - فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه وضعیت کرونایی این استان همچنان ناپایدار است اعلام کرد رنگ بندی کرونایی تهران همچنان قرمز است و باید این وضعیت را مدیریت کرد.

برای زدن واکسن کرونا کجا ثبت نام کنیم؟

تهران (پانا) - معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تاکید کرد فرایند نوبت دهی و واکسیناسیون گروه‌های اولویت‌دار از طریق سامانه کشوری ثبت‌نام واکسیناسیون کرونا انجام می‌شود بنابراین ثبت اطلاعات افراد مذکور در این سامانه برای دریافت واکسن الزامی است.

تا آخر خرداد ماه همه افراد ۶۵ سال به بالا واکسینه خواهند شد

تهران (پانا) - معاون امنیتی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اینکه موج چهارم بیماری در کشور در شرایط کنترل و مهار قرار گرفته است گفت طبق گزارش وزارت بهداشت تا آخر خرداد ماه همه افراد ۶۵ سال به بالا واکسینه خواهند شد.

دانش آموز باوری و دانش آموز یاوری، از مهم‌ترین اهداف تاسیس سازمان دانش آموزی است

تهران(پانا)- کرونا فرصت جدیدی را در همه فعالیت ها بخصوص فعالیت های سازمان دانش آموزی ایجاد کرد و فعالیت های مربوط به آموزش پیشتازان به واسطه فضای مجازی بیشتر در دسترس مسئولان، دانش آموزان و اولیا قرارگرفت و تجربه مربیان و آگاهی دانش آموزان در این راستا افزایش یافت.

فرماندار رشت: فعالیت تمامی مراکز تفریحی شهرستان رشت ممنوع است

رشت (پانا) - فرماندار شهرستان رشت با اشاره به محدودیت های کرونایی در تعطیلات عید سعید فطر از ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت بر اساس مصوبه ستاد کرونا گفت بر این اساس فعالیت تمامی مراکز تفریحی و تفرجگاه‌ها در شهرستان رشت ممنوع است.

دورهمی در فضای مجازی

رودهن (پانا)- قرنطینه فرصتی برای احیای بازی‌های سنتی و گروهی در خانواده است که این کار به اهتمام آموزش و پرورش رودهن در فضای مجازی صورت گرفت.

امسال هم تمام شد

همه فکر می‌کردند ما خیلی راحت تر از قبل هستیم و کتاب باز امتحان دادن برایمان خیلی راحت است، اما در حقیقت این طور نبود، سوالاتی را می‌دیدیم که اگر هم درس‌هایمان را حسابی می‌خواندیم،سخت می‌توانستیم جوابش را پیدا کنیم.