امروز: دوشنبه 23 فروردین 1400 - 17:51 تبلیغات

مشارکت در انجام امور خانه را به فرزندانمان بیاموزیم

تهران (پانا) - یک مشاور با تاکید بر لزوم آموزش مسئولیت پذیری و انجام امور منزل به کودکان و نوجوانان، مطرح کرد: پیش از آنکه والدین مشارکت در کارهای منزل و مسئولیت پذیری را به فرزندانشان بیاموزند لازم است پدر و مادر هردو انجام امور داخل منزل را در دست بگیرند تا فرزندان یاد بگیرند انجام امور منزل تک جنسیتی و صرفا بر عهده مادر نیست.

شکایت بلاموضوع

روز گذشته در بدعتی عجیب و مغــــایرتی صریح با قانون، 190 نماینده مجلـــس از رئیس جمهوری به دلیل آنچه «ابلاغ نکردن قوانین» خوانده‌اند، به قوه قضائیه شکایت کردند. این شکایت درحالی است که قانون، فرایند ابلاغ قوانین را مشخص کرده و گفته که درصورت ابلاغ نکردن رئیس جمهوری، رئیس مجلس می‌تواند قانون را ابلاغ کند.

جراحی زیبایی در دوران پیک کرونا

تهران (پانا) - به‌گفته جراح و متخصص گوش و حلق و بینی باتوجه به ضرورت پرهیز از جراحی زیبایی در دوران پیک کرونا این عمل با توجه به نیازسنجی متقاضی، می‌تواند با کاهش شیوع کرونا انجام پذیرد.

دور زدن محدودیت‌ها ممنوع

اکنون و در آغاز سال ۱۴۰۰ موج چهارم همه‌گیری کرونا سهمگین‌تر از امواج دیگر سراسر کشور را درنوردیده و تعداد مبتلایان به طرز نگران کننده و وحشت‌آوری رو به افزایش است. این موج جدید در حالی کشور را فرا گرفته که با کشف واکسن و تولید و توزیع آن در سطح جهانی، امید آن می‌رفت که نصیبی هم به ایران برسد و رنج ناشی از همه‌گیری به پایان برسد.

مثبت اندیش باش

تهران (پانا) - قرار است بزودی خیلی موفق شود. در زندگی شخصی و کارش پیشرفت کند و درهای موفقیت و شادکامی به رویش باز شود.

صالحی: هدف اقدام مذبوحانه در نظنز جلوگیری از مذاکرات برای رفع تحریم‌هاست

تهران (پانا) - به‌گفته رییس سازمان انرژی اتمی اقدامی که علیه مرکز غنی‌سازی نظنز انجام شد، نشان دهنده شکست مخالفان پیشرفت‌های صنعتی و سیاسی کشور برای جلوگیری از توسعه چشمگیر صنعت هسته‌ای از یک سو و مذاکرات موفق برای رفع تحریم‌های ظالمانه است.

گذشت خانواده مقتول از قصاص عروس

تهران (پانا) - زن جوانی که همسر معتادش را به قتل رسانده و جسدش را زیر علوفه‌های گاوداری مخفی کرده بود پس از ۱۰ سال با بخشش اولیای دم به زندگی بازگشت.

سد راه صنعت گیم «فیلترینگ» و «ممیزی‌های سختگیرانه»

تهران (پانا) - بازی سازان کشورمان به «عدم صدور مجوز بموقع»، «فیلترینگ» و «ممیزی‌های سختگیرانه» بازی‌ها از سوی معاونت نظارت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعتراض دارند و این اعتراض را با صدور بیانیه‌ای که به امضای 600 نفر از بازی سازان رسیده است، مطرح کردند.

همه عناوین رسانه‌های دیگر