امروز: دوشنبه 4 بهمن 1400 - 17:59 تبلیغات

«از سرنوشت» گزینه پخشِ ماه رمضان شد

تهران (پانا) - تهیه‌کننده سریال «از سرنوشت» اعلام کرد که فصل جدید این مجموعه تلویزیونی در روزهای پایانی تصویربرداری قرار دارد و یکی از گزینه‌های پخش ماه رمضانِ تلویزیون است.

زمان اجرای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد

تهران (پانا) - رئیس مجمع نمایندگان فارس با بیان اینکه ایرادات مطرح از سوی شورای نگهبان به رتبه‌بندی معلمان به زودی مرتفع خواهد شد، گفت پیش‌بینی این است که این قانون تا پایان بهمن یا قبل از سال جدید اجرایی شود.

حامی کنعانی‌زادگان برای دعوت به تیم ملی کیست؟

تهران (پانا) - در حالی که به نظر می‌رسید با انتشار فایل صوتی غیراخلاقی از محمد حسین کنعانی‌زادگان، او در لیست جدید تیم ملی نباشد، اما دراگان اسکووچیچ نام این بازیکن را در لیست قرار داد.

شاید خداحافظی‌ام با اولین قضاوت برای مردان ایرانی همراه شود

تهران (پانا) - بدون شک در روزی که به نام بانوان نامگذاری شده (ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها) به یاد زنان موفق جامعه می‌افتی که در لابه‌لای تمام بی‌مهری توانستند آنقدر بدرخشند که هیچ‌کس نتواند توانایی بی حد و حصر آنها را کتمان کند.

«موقعیت مهدی» یک فیلم شاعرانه است

تهران (پانا) - مدیرجلوه‌های ویژه میدانی فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی‌فر معتقد است این فیلم یک اثر کاملا شاعرانه است.

خانه‌های لوکس زیر 20 میلیارد تومان از مالیات معاف شدند

تهران (پانا) - پیش‌تر، نمایندگان مجلس با اسم رمز «مقابله مالیاتی با خانه‌های خالی»، دو معافیت طلایی برای دارندگان املاک بلااستفاده (دو خانه‌ای‌ها) قائل شدند. روز گذشته نیز «کف خانه‌های مشمول مالیات لوکس» از ۱۰ میلیارد به ۲۰ میلیارد تومان افزایش یافت تا تقریبا هیچ مالکی در کشور در تور این مالیات قرار نگیرد.

85 درصد قیمت آرد نانوایی‌ها یارانه دولت است

تهران (پانا) - دولت امسال هر کیلو گندم تولیدی را 5هزار تومان خریداری می کند اما هرکیلو گندم را برای آرد نانوایی یارانه‌ای به قیمت 665، برای نانوایی‌های آزادپز و نان فانتزی 900 و برای مصارف صنف و صنعت 2700 تومان به کارخانجات آرد تحویل می‌دهد. به‌طور متوسط هزینه یارانه گندم تحویلی به کارخانه‌های آرد سال گذشته معادل 50هزار میلیارد تومان بود که این عدد امسال بیشتر است چون سال گذشته دولت گندم را هر کیلو 2500 تومان و امسال هر کیلو 5هزار تومان، از کشاورزان خریداری کرده است.

همه عناوین رسانه‌های دیگر