امروز: جمعه 4 تیر 1400 - 18:46 تبلیغات

ثبات بازار مسکن تا چه زمانی ادامه‌ دارد؟

تهران (پانا) - بازار مسکن تا انتقال قدرت به دولت بعدی شاهد نوسان جدی نخواهد بود و بازار منتظر خواهد ماند تا برنامه اجرایی دولت آتی برای ساخت این حجم از واحدهای مسکونی وعده داده شده را که بر بهبود طرف عرضه و تعادل قیمت مسکن تاثیرگذار خواهد بود، ببیند.

قیمت آپارتمان‌های شرق تهران

تهران (پانا) - بررسی قیمت آپارتمان در شرق تهران حاکی از کاهش نسبی نرخ آگهی های فروش است اما همچنان نشانه‌هایی از سقوط قیمت در نرخ‌های اعلامی از سوی فروشندگان دیده نمی‌شود و نرخ یک واحد آپارتمان نه چندان قدیمی، دست کم متری 19 میلیون تومان در یک محله متوسط مناطق شرقی تهران، آگهی شده است.

ورق بورس برگشته است؟

تهران (پانا) - بازار سرمایه که مدت‌ها روزهای سبز به خود ندیده بود، در هفته جاری روندی صعودی به خود گرفت، به طوری که شاخص کل بورس دوباره توانست وارد کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد شود. روند صعودی بازار سرمایه به گونه‌ای بود که ارزش معاملات خرد سهام در هفته جاری، رکورد سال ۱۴۰۰ را زد.

آزادراه حرم تا حرم تا پایان سال افتتاح می‌شود

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل کشور خبر داد ۴۴۰ کیلومتر آزادراه در دست احداث است و بخشی از آزادراه‌های در حال احداث تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

همه عناوین اقتصادی