امروز: شنبه 9 اسفند 1399 - 05:15 تبلیغات

فردا؛ آخرین مهلت دانشجویان و طلاب برای ثبت‌نام اینترنت رایگان

تهران (پانا) -  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه شخصی خود نوشت مهلت ثبت نام دریافت بسته‌های اینترنت ۶۰ گیگابایتی اینترنت «رایگان» برای دانشجویان و طلبه‌ها تا ساعت ۱۲ فردا شب (شنبه ۹ اسفند) است و این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.

وام ودیعه مسکن تا چه زمانی پرداخت می‌شود؟

تهران (پانا) -  به گفته مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی بانک مرکزی بخشنامه‌ای به بانک‌های عامل پرداخت وام ودیعه مسکن ابلاغ کرد تا کسانی که در بانک برای دریافت این وام تشکیل پرونده داده اند تا پایان اسفند وام آن‌ها پرداخت شود.

کاهش تردد در محورهای برون‌شهری

تهران (پانا) - آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۵۱ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نشان می دهدکه امروز (جمعه) تردد وسایل نقلیه نسبت به روز قبل ۱۶ درصد کاهش داشته است.

همتی: نرخ ارز باید با سازوکار بازار و مستقل از سیاست بودجه تعیین شود

تهران (پانا)- رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی درخصوص سیاست‌های ارزی با بیان این که بازار ارز، یک بازار حساس و تخصصی است، گفت بانک مرکزی همچنان اعتقاد راسخ دارد که نرخ ارز باید توسط سازوکار بازار و مستقل از سیاست‌های مالی و بودجه ای تعیین شود.

نقش مهم قوانین در رونق تولید

تهران (پانا) -  به گفته عضو شورای پول و اعتبار تغییر و تحولات قوانین، سبب شده فعالان اقتصادی، قدرت تصمیم گیری برای سرمایه گذاری نداشته باشند.

تولید ۸.۲ میلیون تن شیر در یک سال

تهران (پانا) - در سال ۹۹ بیشترین تعداد «گوسفند و بره» به ترتیب در استان‌های خراسان رضوی، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و بیشترین تعداد «بز و بزغاله» در استان‌های فارس، کرمان و سیستان و بلوچستان است.

یک مقام وزارت خارجه کره جنوبی: آمریکا با انتقال بخشی از دارایی‌های مسدودشده ایران موافقت کرد

یک مقام وزارت خارجه کره جنوبی گفت که آمریکا با انتقال بخشی از دارایی‌های مسدود شده ایران در کره جنوبی موافقت کرده است.این مقام رسمی گفت که چگونگی انتقال این دارایی‌ها باید با آمریکا مورد بررسی قرار بگیرد.

هدیه ۲ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به مددکاران کهریزک

تهران (پانا) - مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان کهریزک درباره کمک ۱۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به این خیریه از ابتدای شیوع کرونا تا امروز، گفت: همزمان با روز مددکار این بنیاد ۲ میلیارد تومان به مددکاران آسایشگاه اهدا کرد.

همه عناوین اقتصادی