امروز: جمعه 9 آبان 1399 - 03:13 تبلیغات

عراقچی: ایران تلاش می‌کند با همکاری منطقه‌ای به اختلافات باکو و ایروان پایان دهد

تهران (پانا) - سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه به عنوان فرستاده ویژه جمهوری اسلامی ایران و به منظور پیشبرد ابتکار ایران برای حل مناقشه قره‌باغ و رایزنی با مقام متولی روسی در این مورد بامداد پنجشنبه وارد مسکو شد.

روحانی جویای وضعیت بیماری و درمان قالیباف شد

تهران (پانا) - معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری خبر داد، بعد از ابتلای رئیس مجلس به کرونا، حسن روحانی در تماس تلفنی، جویای حال محمدباقر قالیباف شده است و برای وی آرزوی سلامتی کرده است.

روحانی فرارسیدن روز ملی ترکیه را تبریک گفت

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری در پیامی با تبریک فرارسیدن روز ملی جمهوری ترکیه، بر اهمیت  صیانت از روابط دوجانبه دو کشور بزرگ همسایه، در شرایط موجود بین‌المللی و شیوع ویروس کرونا در جهان تاکید کرد.

یک حمله دیگر در اَوینیون فرانسه؛ مهاجم به دست پلیس کشته شد

تهران (پانا) - دو ساعت پس از حمله یک فرد مسلح با چاقو در شهر نیس که منجر به کشته شدن ۳ نفر از جمله دو زن و مجروح شدن شماری شد شبکه رادیویی «اوروپ ۱» فرانسه از یک حمله تروریستی دیگر در شهر «اوینیون» فرانسه خبر داد که در آن فرد مهاجم با شلیک پلیس کشته شد.

درخواست «تحقیق و تفحص از سازمان برنامه» هفته آینده بررسی می‌شود

تهران (پانا) - کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طی هفته آینده ضمن بررسی درخواست عده‌ای از نمایندگان برای انجام تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان برنامه و بودجه، گزارش دیوان محاسبات کشور درباره عملکرد مالی ۱۳۹۸ مجلس را مورد رسیدگی قرار خواهد داد.

همه عناوین سیاسی