امروز: سه شنبه 12 مرداد 1400 - 06:33 تبلیغات

دیدار تصویری نمایندگان مجلس با رهبر انقلاب

تهران (پانا) - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز؛ پنجشنبه ۶ خرداد در اولین سالگرد آغاز به کار مجلس یازدهم از طریق ارتباط تصویری با صحن مجلس شورای اسلامی، با نمایندگان مردم سخن خواهند گفت.

احمد توکلی خطاب به قالیباف؛ تغییر ارقام در بودجه به هیچ وجه قابل چشم‌پوشی نیست

تهران (پانا) - رییس هیات مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت تاکید کردتغییر ارقام در بودجه در جهت منافع فردی و یا منافع اشخاص حقیقی و حقوقی خاص خیانت بوده و به هیچ وجه قابل چشم‌پوشی نیست.

قالیباف: ضربه‌ سربازان گمنام به جریان تحریم، از مجاهدت‌های بزرگ تاریخ انقلاب بود

تهران (پانا) - رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به هفته سربازان گمنام گفت: ضربه‌ای که سربازان گمنام امام زمان(عج) به جریان تحریم وارد کردند، از بزرگترین مجاهدت‌های تاریخ انقلاب بوده است.

امیرعبدالهیان: آمران وعاملان ترور سردارسلیمانی به سزای اعمال خود خواهند ‌رسید

تهران (پانا) - دستیار ارشد امور بین‌الملل رییس مجلس شورای اسلامی گفت با صدای بلند اعلام می‌کند که آمران و عاملان ترور سردار سلیمانی و همرزمانش قطعا به سزای اعمال خود خواهند رسید، اما بدین معنا نیست که کاخ سفید از مسئولیت حقوقی خود فرار کند.

تاکید رئیس مجلس بر افزایش سطح همکاری‌ همه جانبه ایران و جمهوری آذربایجان

تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی آزادسازی مناطق اشغال شده در قره باغ را در سایه توافق بعمل آمده بین آذربایجان و ارمنستان گامی مهم در تحقق صلح و امنیت پایدار خواند و گفت باید از فرصتها و ظرفیت های متنوع موجود در جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان برای افزایش سطح همکاریهای همه جانبه بهره کافی برده شود.

امیرعبداللهیان: امام موسی صدر شعار وحدت امت اسلامی را معنا بخشید

تهران (پانا) - دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه امام موسی صدر شعار وحدت امت اسلامی را معنا بخشید، گفت وی با سلوک سیاسی خود پیروان ادیان گوناگون را به همزیستی مسالمت‌آمیز هدایت و نقش برجسته‌ای را ایفاء کرده است.

رئیس فراکسیون زنان مجلس: تحریم‌های ظالمانه آمریکا با شکست مواجه می‌شود

تهران (پانا) - رئیس فراکسیون زنان مجلس تحریم‌های دارویی علیه کشورمان را بخشی از اقدامات یکجانبه‌گرایانه و ظالمانه آمریکا و ناقض حقوق بشر خواند و گفت این تحریم‌ ها با شکست مواجه خواهد شد و جمهوری اسلامی ایران بر آنها فائق خواهد آمد.

امیرعبداللهیان: ترور سردار سلیمانی خروج آمریکا را از منطقه شتاب بیشتری داده است

تهران (پانا) - دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با تاکید بر استراتژی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر خروج آمریکا از منطقه گفت ترور آمریکایی سردار سلیمانی خروج آمریکا را از منطقه شتاب بیشتری داده است.

همه عناوین مجلس