امروز: شنبه 13 خرداد 1402 - 15:44 تبلیغات

توانمندسازی مربیان و اعضا اولویت برنامه‌های ما خواهد بود

هرمزگان (پانا)- مدیر سازمان دانش‌آموزی استان هرمزگان در دیدار با مسئولین مناطق، مربیان و اعضای پیشتاز سازمان دانش‌آموزی از برگزاری دوره‌های توانمندسازی و اردوهای تشکیلاتی ویژه مربیان و اعضای پیشتاز خبر داد.

جشنواره تجارب برتر تربیتی با هدف شناسایی و به‌کارگیری تجارب تربیتی فرهنگیان برگزار می‌شود

هرمزگان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان اظهار کرد جشنواره تجارب برتر تربیتی با هدف شناسایی، مستندسازی، معرفی، ثبت و به‌کارگیری تجارب و ابتکارات تربیتی تمامی همکاران مدارس، مراکز پرورشی وادارات، زمینه‌سازی برای تحقق هدف‌های عملیاتی و راهکارهای ذیل آن‌ها در سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود.

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان افتتاح شد

هرمزگان (پانا) - مدیرکل امور تربیتی مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و معاون برنامه‌ریزی و امور مشاوره وزارت آموزش و پرورش، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی استان هرمزگان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در شهر بندرعباس افتتاح شد.

وظیفه سازمان دانش‌آموزی در نقش‌پذیری دانش‌آموزان مهم و ارزشمند است

هرمزگان (پانا) - مدیر سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش استان هرمزگان عنوان کرد سازمان دانش‌آموزی با هدف نقش‌آفرینی و نقش‌پذیری دانش‌آموزان در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی فعالیت‌های مهمی انجام می‌دهد.

تفاهم‌نامه همکاری بین ادارات کل آموزش و پرورش، حفاظت محیط زیست و زندان‌ها به امضا رسید

هرمزگان (پانا) - مدیرکل آموزش‌ و پرورش هرمزگان عنوان کرد برای دستیابی به اهداف کلی نظام و به‌منظور بهره‌گیری ازمشارکت دستگاه‌های اجرایی و نهادهای اجتماعی و در راستای اهداف سواد آموزی و تحقق اهداف آموزشی تفاهم‌نامه همکاری میان ادارات کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، حفاظت محیط زیست و زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی به امضا رسید.