امروز: جمعه 6 خرداد 1401 - 07:55 تبلیغات

حقوق خانواده در مدارس باید تبیین شود

یاسوج (پانا) - دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد در همایش جشنواره نوجوان سالم عنوان کرد در انجمن‌های اولیا و مربیان مدارس، حقوق خانواده تبیین شود.

پانا روز‌های خوشی را برای من رقم زده است

در حرفه خبرنگاری هرکس با ذهنیتی خاص و اهدافی گوناگون وارد می‌شود، برخی در پی هیجان، برخی به دنبال کسب و کارند و گروهی نیز دغدغه‌مندانه وارد شده‌اند هرکس با هر نیت و دغدغه‌ای که آمده باشد می‌تواند با وجود همه سختی‌ها شهد شیرین عدالت و حقیقت را در کام انسان حق‌جو قرار دهد.

خبرنگاری در زندگی من تاثیر مثبتی گذاشته است/ فیلم

یاسوج (پانا) - محمد صادق بهرامی پور دانش‌آموز خبرنگار عضو خبرگزاری پانا در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس پانا عنوان کرد خبرنگاری در زندگی او تاثیر مثبتی گذاشته و این چهار سالی که در زمینه اطلاع‌رسانی در خبرگزاری پانا کار می‌کند، توانسته‌است جایگاه خود را در جامعه به سطح بالاتری برساند.

خبرگزاری پانا احساس مسئولیت‌پذیری من را بیشتر کرده است / فیلم 2

یاسوج (پانا) - فائزه کناری، دانش‌آموز خبرنگار پانا در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت بیستمین سالروز تاسیس پانا با بیان اینکه خبرگزاری پانا در بخشی از شکوفایی استعدادهای او موثر بوده و حرفه خبرنگاری باعث بهتر شدن فن بیان و بالارفتن سطح مطالعه و آگاهی در وی شده است، عنوان کرد از زمانی که وارد این خبرگزاری شده احساس مسئولیت‌پذیری بیشتری دارد.

سازمان دانش‌آموزی پایگاه اقتصادی و مهارت‌آموزی برای رساندن دانش‌آموزان به مرز خودکفایی است

یاسوج (پانا) - معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد سازمان دانش‌آموزی پایگاه اقتصادی و مهارت‌آموزی برای رساندن دانش‌آموزان به مرز خودکفایی است