امروز: شنبه 13 خرداد 1402 - 12:30 تبلیغات

افتتاح بازارچه کسب و کار دانش‌آموزی در نمایشگاه بین المللی گیلان

رشت (پانا) - بازارچه کسب و کار دانش‌آموزی در نمایشگاه بین‌المللی گیلان افتتاح شد و هنرجویان گیلانی از ۱۲۰ هنرستان فنی وحرفه ای و کاردانش و ۸۰ دبیرستان دوره اول متوسطه، آثار خود را در ۲۰۰ غرفه به نمایش گذاشتند.

۲ واحد آموزشی ۱۲ و ۱۴ کلاسه در رشت به بهره‌برداری رسید

رشت (پانا) - استاندار گیلان با تاکید بر لزوم توجه به نوسازی، توسعه و احداث واحدهای آموزشی در استان گفت برنامه راهبردی دولت کمک و توسعه به نظام آموزشی است، از این رو هرگونه هزینه در این زمینه سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است.

پیشرفت‌های ایران به برکت انقلاب اسلامی است

رشت (پانا) - استاندار گیلان با اشاره به پیشرفت های جمهوری اسلامی در بخش های مختلف گفت امروز کشور توانسته در همه زمینه‌ها به پیشرفت دست یابد که همه این موفقیت‌ها به برکت پیروزی انقلاب اسلامی است.

مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس سراسر استان گیلان /فیلم

رشت (پانا) - بیست و چهارمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار«مدرسه ایمن، جامعه تاب‌آور» هم‌زمان با مدارس سراسر استان گیلان در شهرستان لنگرود با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، مدیر دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی و رئیس هلال احمر برگزار شد.

اهمیت مدیرت مصرف آب با جشنواره فراگیری اولین واژه «آب»

رشت (پانا) - مدیرعامل آبفای گیلان هدف از برگزاری جشنواره واژه آب را تاکیدی بر اهمیت مدیریت مصرف آب دانست و اضافه کرد آب سرچشمه آبادانی است و هر جا آب بود زندگی آغاز شد و موجب تشکیل جامعه مردمی در شهرها و روستاها شده است و اگر آب نباشد زندگی معنا ندارد.

آغاز برداشت زعفران در مناطق کوهستانی گیلان

رشت (پانا) - مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز برداشت زعفران در مناطق کوهستانی استان خبر داد و گفت پیش‌بینی می‌شود ۲۵۰ باغدار گیلانی امسال ۱۹۵ کیلوگرم زعفران از باغات خود برداشت کنند.