امروز: شنبه 13 خرداد 1402 - 14:21 تبلیغات

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر از دبیرخانه جشنواره الگوهای برتر تدریس

بوشهر (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با حضور در دبیرخانه کشوری نهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی توسط داوران مستقر در اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی این اداره کل، از روند داوری آثار این جشنواره بازدید کرد.

اجتماع بزرگ سلام فرمانده ی ۲ در بوشهر

بوشهر(پانا)_ مراسم گرامیداشت دهه مبارک کرامت روز شنبه ششم خرداد ساعت ۲۰  با حضور خدام حرم حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و با اجرای سرود سلام فرمانده ۲ در میدان رئیسعلی دلواری برگزار می شود . 

ملت ایران فتنه‌های نظامی و اقتصادی دشمنان را با تدبیر و مقاومت خنثی می‌کنند

بوشهر(پانا) - فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به توطئه‌های جبهه استکبار در چهار دهه گذشته علیه ملت ایران گفت ملت ایران فتنه‌های نظامی، اقتصادی، تحریم و شبیخون فرهنگی دشمنان را با تدبیر و مقاومت خنثی می‌کنند .

توسعه هنرستان‌های فنی و ‌حرفه‌ای و کاردانش در استان بوشهر ضروری است

بوشهر (پانا) - استاندار بوشهر گفت توسعه هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعت نفت و گاز، انرژی اتمی، ناوبری، مکانیک، آبزی‌پروری، ناوبری دریایی، فرهنگ و هنر در استان ضروری است.

جشن الفبای ۲۷ هزار دانش‌آموز کلاس اولی بوشهری برگزار شد

بوشهر (پانا) - معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت همزمان با پایان سال تحصیلی و به شکرانه فراگیری سواد خواندن و نوشتن، جشن الفبای ۲۷ هزار و ۶۳۴ دانش‌آموز کلاس اولی در مدارس استان برگزار شد.

راه‌اندازی رشته بهداشت مدارس در دانشگاه فرهنگیان

بوشهر (پانا) - سرپرست دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به راه‌اندازی رشته بهداشت مدارس در دانشگاه فرهنگیان گفت با جذب ۴۰۰ نفر در کنکور سراسری امسال در دانشگاه فرهنگیان، تعداد دانشجو‌معلمان رشته بهداشت سلامت به ۷۱۰ نفر افزایش می‌یابد.