امروز: یکشنبه 9 مهر 1402 - 01:01 تبلیغات

جشن عاطفه‌ها و کمک مومانه به دانش‌آموزان در اهرم برگزار شد

اهرم (پانا) - جشن عاطفه‌ها و کمک مومنانه به دانش‌آموزان کم‌بضاعت ‌و تحت پوشش کمیته‌ امداد شهرستان تنگستان، با حضور بخشدار مرکزی تنگستان، رییس کمیته امداد تنگستان، شهردار اهرم، نماینده ولی فقیه در سپاه امام علی (ع) اهرم و سرپرست کارگاه خاتم‌الانبیا، در محل ساختمان کمیته امداد اهرم برگزار شد.

جشن عاطفه‌ها با هدف ترویج فرهنگ کمک به همنوعان و کمک به تامین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند در مدارس استان بوشهر/فیلم

بوشهر (پانا) - مدیر سازمان دانش‌آموزی استان بوشهر گفت جشن عاطفه‌ها با هدف کمک به تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند در مدارس سراسر استان بوشهر آغاز شد.

هر روز در آموزش و پرورش روز جشن عاطفه‌ها است

بوشهر (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت هر روز در آموزش و پرورش روز جشن عاطفه‌ها است و جشن عاطفه‌ها همه ساله همزمان با سراسر کشور و به منظور کمک به تامین بخشی از نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

آرام بودن سالگرد اغتشاشات نشان‌دهنده آگاه‌سازی نوجوانان و جوانان بود

بوشهر(پانا)_ سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت شاید یکی از دلایلی که دشمن در سالگرد اغتشاش‌ها نتوانست تحرک جدید ایجاد کند، ناشی از نوع نگاه فرمانده‌کل سپاه و اقدامات ارزشمند برای ارتباط مؤثر با جامعه‌ی هدفِ تحت‌تأثیر دشمنان و آگاه‌سازی نوجوانان و جوانان بود

آغاز سال تحصیلی در بوشهر

زنگ بازگشایی مدارس بوشهر با حضور استاندار بوشهر، مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر و جمعی از مسئولان استان در مدرسه استثنایی دوستان شهر بوشهر نواخته شد.

آموزش و پرورش مهم‌ترین دستگاه میان دستگاه‌های اجرایی و اداری استان است

بوشهر (پانا) - استاندار بوشهر صبح امروز در آیین بازگشایی مدارس گفت آموزش و پرورش یک دستگاه اجرایی نیست، بلکه یک نهاد انقلابی است. بزرگترین جامعه در استان بوشهر در قالب آموزش و پرورش شکل می‌گیرد و آینده استان و نظام در این نهاد و در پشت میزها و کلاس‌های درس محقق می‌شود.

ثبت‌نام ۹۵ مددجوی کانون اصلاح و تربیت و زندان‌های استان بوشهر در طرح آموزش از راه دور

بوشهر (پانا) - رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی آموزش‌وپرورش استان بوشهر گفت ۹۵ مددجوی کانون‌های اصلاح و تربیت و زندان‌های استان بوشهر در طرح آموزش از راه‌دور آموزش‌وپرورش استان در سال تحصیلی آتی ثبت‌نام می‌شوند.

بیش از ۳ هزار نفر در دوره توانمندسازی شاغلین مدارس غیردولتی استان بوشهر  

بوشهر(پانا)_ رئیس مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی آموزش‌و پرورش استان بوشهر گفت سه هزار و ۷۰۰  نفر شاغل در مدارس غیردولتی این استان در سه مقطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم به همراه مدیران و معاونین این مدارس در یک دوره توانمندسازی شرکت کردند.

گلزار شهدای بهشت صادق(ع) بوشهر عطرافشانی شد

بوشهر (پانا) - نماینده وزارت آموزش و پرورش در پروژه مهر ۱۴۰۲ در ابتدای سفر خود به استان بوشهر با حضور در گلزار شهدای بهشت صادق(ع) ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، مزار شریف این قهرمانان وطن را عطرافشانی کرد.

۱۱۴ هزار مدرسه در کشور میزبان یک میلیون و ۷۰۰ هزار نوآموز کلاس اولی در جشن شکوفه‌ها هستند

بوشهر(پانا) - مشاور معاون وزیر آموزش و پرورش در جشن شکوفه ها در بوشهر گفت در جشن شکوفه‌ها یک میلیون و ۷۰۰هزار دانش‌آموز کلاس اولی در کشور سال تحصیلی خود را در ۱۱۴ هزار مدرسه آغاز کردند و در اول مهر نیز ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دانش‌آموز وارد مدارس کشور می‌شوند.