امروز: چهارشنبه 12 آذر 1399 - 20:02 تبلیغات

طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها، متناسب با وضعیت و روند کرونا در کشور

اصفهان(پانا) - با توجه به شدت بیماری در شهرهای مختلف، با رنگ های سفید، زرد، نارنجی و قرمز وضعیت همه گیری کووید 19 مشخص شده است که هم اکنون تمامی شهرهای استان اصفهان از این لحاظ در دسته بندی «نارنجی» و «قرمز» هستند.

ورزش عامل اساسی در تربیت دانش‌آموزان است

اصفهان(پانا) _ یک معلم پیشکسوت ورزشی، در اصفهان عنوان کرد امروزه نمی‌توان از تربیت و تعلیم مستقیم برای دانش‌آموزان نتیجه گرفت. ورزش عامل تربیتی غیرمستقیمی است که می‌تواند تعامل، همکاری، نظم، اخلاق، احترام و... را در قالب بازی یا فعالیت دوستانه به دانش‌آموزان بیاموزد.

تحصیل دانش آموزان در فضای مجازی با حساسیت بالایی مدیریت می شود

اصفهان(پانا)- مدیر دبیرستان شاهد کیهان ناحیه ۵ استان اصفهان، عنوان کرد نظارت بر تدریس دبیران به این طریق انجام می شود که جدولی تنظیم وبه اعضای شورای مدرسه ارائه داده شده که در این جدول ۴ معاون آموزشگاه و مشاور هرکدام طبق فرم ارسالی از طرف اداره از اول هفته تا آخر هفته به صورت مداوم و مستمر بر تدریس چهار نفر از همکاران نظارت داشته و در پایان هفته، گزارش را برای مدیر ارسال می کنند.

یادواره شهدای دانش آموز در برخوار برگزار شد

اصفهان(پانا)-ویژه برنامه یادواره شهدای دانش آموزی و بزرگداشت سالروز شهادت حسین فهمیده در آستان مقدس شاهزاده ابراهیم ابن موسی ابن جعفر باحضور فرمانده حوزه مقاومت دانش آموزی ،فرمانده سپاه ناحیه برخوار ،معاون پرورشی،کارشناس شبکه بهداشت و درمان و کارشناس سواد رسانه ای شهرستان برخوار به صورت مجازی برگزار شد.

فردا؛ اوج بارش‌ها در استان اصفهان

اصفهان (پانا) - کارشناس اداره پیش‌بینی هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران در مناطق غرب و جنوب استان اصفهان، گفت بارش‌ها امشب و فردا یکشنبه در سطح استان به اوج می‌رسد که همراه با برف و کولاک در ارتفاعات و آبگرفتگی معابر در مناطق شهری است.

اعطاء وام قرض‌الحسنه کمک هزینه خرید تبلت برای 13 هزار دانش‌آموز استان اصفهان

اصفهان(پانا) _ محمد اعتدادی گفت با پیگیری‌های صورت گرفته و همکاری و مساعدت استاندار اصفهان، مدیران عامل بانک‌های استان و اتاق بازرگانی،تسهیلاتی به صورت وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد و به عنوان کمک هزینه تهیه تبلت برای 13 هزار دانش‌آموزی که به علت مشکلات مالی تاکنون نتوانسته‌اند به این وسیله ضروری دسترسی پیدا کنند، اختصاص یافته است.