امروز: سه شنبه 11 مهر 1402 - 22:30 تبلیغات

شهید رئیسعلی دلواری قهرمان مبارزه با استعمار است

بوشهر(پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت بزرگداشت شهید رئیسعلی دلواری در کنار اینکه یک قدرشناسی از شهیدی والامقام و قهرمان مبارزه با استعمار است، تجلیل از کسی است که جان شیرینش را کف دست گرفت و با استعمار جنگید.

با همت مردم کارهای بزرگ را رقم می‌زنیم

بوشهر(پانا)_ رئیس جمهور گفت نگاهمان به دستان بیگانه نیست و کشور را به لبخند و اخم دیگران متصل نکرده‌ایم، معتقدیم می‌توانیم به دست متخصصان توانمند خودمان کارهای بزرگی را رقم بزنیم.

آموزش و پرورش استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی معرفی شد/ فیلم

بوشهر(پانا) - در چهارمین روز از هفته دولت جلسه با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، مدیران دستگاه‌های اجرایی در مصلی نماز جمعه بوشهر برگزار شد و‌ آموزش و پرورش استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر گروه جلب رضایت مردم از خدمات دولت در بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی معرفی شد.

یکهزار و ۸۰۰ کلاس تخریبی در استان بوشهر وجود دارد

بوشهر(پانا)_ مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه یکهزار و ۸۰۰ کلاس تخریبی و فرسوده در استان وجود دارد، گفت در یک سال گذشته، ۴۵ مدرسه افتتاح شده و ۶۰ پروژه مدرسه‌سازی یا در مرحله احداث قرار دارد یا در هفته دولت کلنگ‌زنی می‌شود.

درخشش دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در بیست و چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان دختر

بوشهر(پانا)- دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در بیست و چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه فرهنگیان کشور، تیم دانشجومعلمان پردیس بنت الهدی صدردانشگاه فرهنگیان استان بوشهر موفق به کسب دو مقام دومی تیمی والیبال و تنیس روی میز شد.