امروز: چهارشنبه 26 خرداد 1400 - 06:24 تبلیغات

خطیب زاده: ناتو و جی ۷ به جای خطابه‌خوانی به قوانین بین المللی پایبند باشند

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه، برابر انگاشتن طرف متضرر و طرف خرابکار از سوی جی ۷ را نشانگر یک رویکرد معیوب و سیاسی ارزیابی کرد و خواستار پایبندی کشورهای عضو ناتو و جی۷ به قوانین بین‌المللی شد.

سیدهادی خامنه‌ای: همتی و مهرعلیزاده بلوغ اصلاح‌طلبی را با ائتلاف به نمایش بگذارند

تهران (پانا) - حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خامنه‌ای از همتی و مهرعلیزاده نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری خواست با ائتلاف با هم، بذر امید را در دل هوادارن، بیش از پیش شکوفا کرده و بلوغ اصلاح‌طلبی را در ساحت خدمت به ایران و مردم عزیز به نمایش بگذارند.

«ظریف» اعتبار دیپلماسی ایران است

تهران (پانا) - معاون دفتر رئیس‌جمهوری تاکید کرد تهمت «دیپلماسی التماسی» به ظریف افزون بر بداخلاقی که سکه رایج است، ذبح حقیقت هم هست. ظریف اعتبار دیپلماسی ماست، همانکه گفت: هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکن.

همتی: مرحوم هاشمی برای توسعه ایران از هیچ هزینه‌ای دریغ نمی‌کرد

تهران (پانا) - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نوشت مرحوم علی اکبر هاشمی رفسنجانی هرگز ناامید نمی‌شد و راه نشان می‌داد در اوج ناامیدی، امید می‌ساخت و برای توسعه ایران از هیچ هزینه‌ای دریغ نمی‌کرد.

حمایت «علی مطهری« از «عبدالناصر همتی»

تهران (پانا) - علی مطهری نایب‌رئیس مجلس پیشین و از چهره‌های اصولگرا با انتشار بیانیه‌ای در پیج اینستاگرام خود از عبدالناصر همتی در انتخابات 1400 حمایت کرد.

همه عناوین شبکه‌های اجتماعی