امروز: چهارشنبه 26 خرداد 1400 - 07:01 تبلیغات

زاکانی: پراید برای مردم آرزو شده است

تهران (پانا) - نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت صنعت خودروسازی «کیا» دنیا را فتح کرد اما پراید در ایران برای مردم یک آرزو شده است، به طوری که یک ماشین چند میلیونی را به قیمت ۱۳۰ میلیون تومان باید خریداری کنند.

ابتکار: سهم مدیریتی زنان 15 درصد افزایش یافت

تهران (پانا) - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، اجرای عدالت جنسیتی را از جمله رویکردهای دولت در هشت سال گذشته دانست و گفت:‌ سهم مدیریت زنان در دولت دوازدهم از ۱۱ به ۲۶ درصد افزایش یافت.

قرار نیست صندوق توسعه بازار سرمایه قیمت‌ها را مصنوعی کاهش یا افزایش دهد

تهران (پانا) -  به گفته رییس سازمان بورس و اوراق بهادار زمانی که نهاد مالی وجود ندارد که بتواند تامین مالی پروژه‌ای را انجام دهد بازار سرمایه نیاز به مکانیزم تثبیت‌کننده دارد، با این حال صندوق تثبیت و توسعه بازار سرمایه قرار نیست که معجزه کنند و قیمت‌ها را مصنوعی افزایش یا کاهش دهد.

درخواست مجدد همتی از جبهه اصلاحات و توضیح درباره احتمال ائتلاف با مهرعلیزاده

خیلی خوشحال می‌شوم که جبهه اصلاحات هم به من کمک کند/برجام را دنبال می‌کنم تا اجرایی شود/ FATF چیزی جز معاملات شفاف بانکی نیست/ محکم ایستاده‌ام که سرنوشت انتخابات را به سمتی ببرم که یک اقتصاد‌دان انتخاب شود

مجید فراهانی:‌ راه توسعه رسمیت دادن به مدیریت دو سطحی محلی و ملی است

تهران (پانا) - عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه راه توسعه رسمیت دادن به مدیریت دو سطحی محلی و ملی است، گفت اگر توسعه دنبال می‌شودو علاقه به ایران وجود دارد و این توسعه راهکار حفظ ایران است باید توجه داشت که راه توسعه رسمیت دادن به مدیریت دو سطحی ملی و محلی است.

رییسی: هنر و فرهنگ انقلابی جامعه را امیدوار می‌کند

تهران (پانا) - رییسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه منویات رهبر معظم انقلاب در مورد فرهنگ باید توسط دولت اجرا شود، تاکید کرد نکات رهبر انقلاب توصیه نیست بلکه جنبه دستوری دارد و اگر دستورات ایشان اجرا نشود ناامیدی ایجاد می‌کند.

زالی: رعایت پروتکل‌ها درستادهای انتخابات درسطح «قابل قبول» است

تهران (پانا) - فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونا استان تهران معتقد است براساس بررسی‌های میدانی انجام شده، کاندیداها و نمایندگان آن‌ها نوعا رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در حد قابل قبولی انجام می‌دهند.

همه عناوین گفته ها