امروز: سه شنبه 4 آذر 1399 - 13:53 تبلیغات

تجارت خارجی کشور از مرز ۴۴ میلیارد دلار گذشت

تهران (پانا) - رییس کل گمرک با بیان اینکه روند صعودی صادرات غیرنفتی ایران ادامه دارد، گفت: آمار تجارت خارجی کشور در هشت ماهه سال‌جاری حاکی از تبادل ۹۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تن کالا به ارزش ۴۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار است.

رییس قوه قضاییه: شوراهای شهر و روستا مرجع صدور حکم تغییر کاربری نیستند

تهران (پانا) - رییس قوه قضاییه گفت شوراهای شهر و روستا مرجع صدور حکم تغییر کاربری نیستند و سودجویان و سوداگران حق ندارند با مجوز شوراها به اراضی کشاورزی دست اندازی کرده و کاربری آن‌ها را برای ویلاسازی یا ایجاد مراکز تفریحی تغییر دهند.

زالی: محدودیت‌های جدید هنوز به کاهش ترددها منجر نشده است

تهران (پانا) - رئیس ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر اینکه کماکان استان و شهر تهران یک شهر قرمز با شرایط کاملاً بحرانی تلقی می‌شود، گفت آثار محدودیت‌های دو هفته‌ای در حوزه مرگ و میر بین یک ماه تا ۴۰ روز دیگر و در زمینه کاهش سیر بیماری حداقل تا سه هفته دیگر مشخص می‌شود.

سیاست خارجی، هوشمندی می‌خواهد، محمدجواد ظریف استاد این کار است

متاسفم برای کسانی که از حذف ترامپ ناراحت هستند، ترامپ قاتل شهید سلیمانی بود/ باید از هر فرصتی برای حل مشکل مردم استفاده کرد/ مخالفان فقط می‌خواهند انتخابات را ببرند، منافع ملت برایشان مهم نیست/هیچ‌کس حق ندارد کسی را که برای مردم کار می‌کند، خائن خطاب کند

دولت در کنترل قیمت‌ها از ابزارهای نظارتی استفاده کند

تهران (پانا) - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به این که با افزایش قیمت کالا معمولا نمی‌توان انتظار داشت که در کوتاه‌مدت قیمت کالا کاهش پیدا کند، می گوید دولت باید برای کنترل قیمت ها از ابزارهایی که در اختیار دارد، استفاده کند تا تولیدکننده و توزیع‌کننده فکر نکند که بازار رها شده و می تواند قیمت کالا را به دلخواه خود افزایش دهد.

پرویز فارسیجانی: باید منشور سینمایی امام و رهبری در اختیار مدیران قرار بگیرد

تهران (پانا) - فارسیجانی با انتقاد از بی توجهی مدیران فرهنگی نسبت به دغدغه های امام و رهبری نسبت به سینما گفت باید منشور سینمایی امام و رهبری تدوین و در اختیار مدیران و هنرمندان قرار گیرد تا بتوانند از آن بهره ببرند.

همه عناوین گفته ها