امروز: چهارشنبه 26 خرداد 1400 - 06:45 تبلیغات

رأی می‌دهم؛ زیرا می‌خواهم برای نخستین بار در سرنوشت کشورم سهیم شوم

زاهدان (پانا) - با نزدیک شدن به زمان انتخابات شور و هیجان رأی دادن در میان رأی اولی‌ها نیز بیشتر می شود، چرا که قرار است برای نخستین بار در سرنوشت کشور خود با دیگر هم میهنان سهیم شوند و با انتخابی شایسته به پیشرفت و آبادانی کشور کمک کنند.

من رای می‌دهم زیرا؛ با حضور در انتخابات در سرنوشت کشورم سهیم هستم

کرج (پانا)- دو دانش‌آموز پایه دوازدهم و رای اولی در البرز که امسال برای اولین بار برای تعیین سرنوشت کشورشان به پای صندوق‌های رأی می‌روند، این حضور را وظیفه خود می‌دانند و می‌گویند با این کار در اصل، زندگی خود را مشخص می‌کنند.

معایب و مزایای آموزش مجازی از زبان یک معلم اسلامشهری

اسلامشهر (پانا) - پس از گذشت یک و سال و نیم از تحصیل دانش‌آموزان و تدریس دبیران در دوران کرونا و در پایان سال تحصیلی 1400-1399، یک دبیر دوره اول متوسطه آموزش و پرورش اسلامشهردر خصوص تجربیات خود از دوران آموزش غیرحضوری گفت.

ما امانتدار انسانها هستیم

فلاورجان (پانا) - مقام و منزلت معلم، یادآور جایگاه والای علم و معرفت در تفکر دینی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شکوه و عظمت مردان و زنان فرهیخته‌ای است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین، در حریم مقدس مدرسه و فضای آسمانی تعلیم و تربیت، زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند.

افتتاح آزمایشی خط اورژانس دانش‌آموزی 1570 در خراسان رضوی

مشهد(پانا)- رییس اداره امورتربیتی، مشاوره و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی از افتتاح آزمایشی خط اورژانس دانش آموزی 1570 در استان خبرداد و گفت اورژانس دانش آموزی 1570 ازاول تیرماه بصورت قطعی درسراسراستان خراسان رضوی برای کمک‌رسانی سریع به دانش آموزان در معرض آسیب فعال خواهد بود.

همه عناوین بخش اخبار ویژه