امروز: یکشنبه 23 مرداد 1401 - 23:18 تبلیغات

قوانین مستحکمی برای دفاع از حقوق خبرنگاران در کشور نداریم

ساری(پانا) - نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت هم‌اکنون در کشور قوانین مستحکمی برای دفاع از حقوق خبرنگاران وجود دارد، اگر امروز صدای خبرنگار به عنوان صدای افکار عمومی برای جامعه در حوزه‌های مختلف بلند می‌شود، این صدا صدایی از جنس مردم و سراسر صداقت است.

مقاومت سلاحی برای مبارزه با متجاوزان

کرج (پانا) - بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز۲۳ مرداد سالگرد پیروزی و مقاومت ۳۳ روزه حزب الله لبنان در برابر رژیم صهیونیستی به‌عنوان روز مقاومت اسلامی نام‌گذاری شده است.

انگیزه و تلاش عوامل موثر در جهت رسیدن به اهداف نهایی دوران تحصیل

اسلامشهر (پانا) - دانش‌آموز برترآموزشگاه الزهرا(س) آموزش و پرورش اسلامشهر گفت انگیزه و تلاش دانش‌آموز، توجه به تدریس دبیران و حمایت والدین عوامل موثر در پیشرفت و رسیدن به اهداف نهایی در دوران تحصیل هستند.

آنقدر ایستادگی می‌کنیم که روایت‌ کودکان مظلوم امروز، سرود ملی فلسطینیان شود

   جوادآباد(پانا)- دانش‌آموز خبرنگار پانا منطقه جوادآباد ضمن شرکت در پویش سراسری «به کدامین گناه؟» با تهیه یک ویدیوکست بیان کرد ایستادگی می‌کنیم و قلم‌های خویش را در دست می‌گیریم تا فریاد کودکان بی‌گناه غزه را به گوش جهانیان برسانیم.

خیاطی هنر دستی زنان موفق جامعه است

ورامین (پانا) - مدیر یک آموزشگاه خیاطی در ورامین گفت یک مادر بهتر است که چندین هنر مختلف بلد باشد و هنر آشپزی و خیاطی را در سبد تربیتی خود قرار دهد.

نشست اصحاب رسانه در ساری

نشست هم‌اندیشی خبرنگاران و اصحاب رسانه به‌مناسبت هفته خبرنگار با حضور علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندرود و حسین جوادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

در دوره طلایی فرزندآوری هستیم

اصفهان (پانا) - استاندار اصفهان گفت جامعه هم‌اکنون در یک دوره طلایی فرزندآوری قرار گرفته است که هنوز برای جوانی جمعیت و جلوگیری از آسیب‌های پیری جمعیت می‌توان برنامه‌ریزی کرد. بر این اساس قانون جوانی جمعیت نوشته شده است.

کودکان فلسطینی به کدامین گناه کشته می‌شوند؟

رژیم صهیونیستی که همیشه دست به جنایت و کشتار مردم مظلوم فلسطین برده است این بار در ایام سوگواری و عزاداری امام حسین(ع) با کشتار مردم مظلوم فلسطین در غزه بار دیگر بی‌رحمی و بی‌عدالتی خود را نشان داد.

همه عناوین دانش‌ آموز خبرنگار