امروز: شنبه 15 آذر 1399 - 12:29 تبلیغات

برگزاری دومین المپیادملی بازی‌های فکری سرگرمی در شیراز

شیراز (پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس، برگزاری المپیاد بازی‌های فکری سرگرمی را حرکتی نو در نظام آموزشی کشور برشمرد که شروع آن از فارس و شیراز بوده است و افزود: این بازی‌ها و این موج که ایجاد شده نشاط و پویایی خاصی را در مدارس و در سطح استان و کشور ایجاد کرده است.

برگزاری نخستین المپیاد استانی بازی‌های فکری-سرگرمی رویش ویژه فرهنگیان در شیراز

شیراز (پانا) - رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس از برگزاری نخستین المپیاد استانی بازی‌های فکری-سرگرمی رویش ویژه فرهنگیان در شیرازخبر داد و افزود: بیش از 300 همکار فرهنگی از سراس استان به این مرحله راه یافته‌اند.

معلمان شرکت کننده در مسابقات رویش: نشاط حاصل از بازی‌های فکری-سرگرمی به کلاس درس منتقل می‌شود

شیراز (پانا) – نخستین المپیاد استانی بازی‌های فکری، سرگرمی رویش ویژه فرهنگیان شاغل و بازنشسته امروز در محل کتابخانه دانش‌آموز و مجتمع آموزشی احسان در حال برگزاری است و در این مسابقات بیش از 300 فرهنگی از سراسر استان فارس در 8 رشته بازی فکری با هم به رقابت می‌پردازند.

حل مشکلات و اختلالات یادگیری از طریق بازی‌های فکری،سرگرمی

شیراز (پانا) - مریم چراغی مدیر موسس دبستان غیرانتفاعی گندم در شهرستان مرودشت با اشاره به اینکه یک سال و نیم است که بازی‌های فکری سرگرمی را با دانش‌آموزان خود در مدرسه کار می کنیم، گفت: در ابتدا با ۲۰ الی ۳۰ نفر از دانش‌آموزان شروع کردیم و کم کم بچه‌ها علاقه مند شدند و خانواده‌ها استقبال کردند و الان بیش از ۶۰ درصد یعنی حدود ۳۰۰ نفر از بچه‌های ما این بازی‌ها راانجام می‌دهند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس: المپیاد رویش پیش قدم ورود شادی به مدارس بوده است

شیراز (پانا) – فرهاد اسماعیلی المپیاد بازی‌های فکری، سرگرمی را به معنای واقعی رویش دانست و افزود: این مسابقات موجب رویش دانش‌آموزان در تمام ابعاد وجودی و رویش آنان در کارجمعی،حضور در اجتماع و یادگیری، تجربه شکست و پیروزی است.

رویشِ نشاط و پویایی در مدارس، با المپیاد بازی های فکری، سرگرمی

شیراز(پانا) -معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان فارس اهداف برگزاری و توسعه بازی‌های فکری در آموزش و پرورش را دور کردن دانش‌آموزان از فضای مجازی دانست و افزود: ا ورود به فضای بازی‌های فکری و سرگرمی از نشاط و سرگرمی سالم  در محیط مدرسه و خانواده بهره‌مند شوند و با افزایش تاب‌آوری در خود از آسیب‌های اجتماعی دور می‌شوند.

اعلام اسامی برندگان چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی درفارس

شیراز(پانا) – پس از دو روز رقابت دانش آموزان مقاطع متوسطه و ابتدایی در دو بخش دختران و پسران، مسابقات بازی های فکری به پایان رسید و از برندگان و نفرات و تیم‌های اول تا سوم هر رشته با اهدا مدال طلا، نقره و برنز و با اهدا لوح تقدیر شد.

بازدید مسئولان استان فارس از روند برگزاری چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی در شیراز

شیراز (پانا) - چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی رویش با رقابت بیش از 470 دختر در مقطع متوسطه صبح امروز در شیراز آغاز شد و مسئولان استانی نیز با حضور در این رویداد فرهنگی آموزشی از روند برگزاری این مسابقات بازدید کردند.

اختتامیه چهارمین دوره از المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی فارس

شیراز (پانا) - چهارمین دوره المپیاد استانی بازی‌های فکری سرگرمی دانش‌‌آموزان فارس درحالی به پایان رسید که در دومین روز آن بیش از 800 دانش‌آموز مقطع ابتدایی با هم به رقابت پرداخته و از برگزیدگان اول تا سوم هر رشته با اهدای لوح و مدال افتخار تقدیر شد.

بازی‌های فکری مانع شکل‌گیری یک نسل نشسته در آینده خواهد‌شد

شیراز(پانا) - معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس با بیان این که بازی های فکری می تواند عمق یادگیری دانش آموزان را بالا ببرد، گفت: به طور کلی رویکرد آموزشی در دبستان و پیش دبستانی باید به صورت بازی انجام شود.

ورود بازی های فکری به مدارس، حاصل یک برنامه ریزی روبه جلو است

شیراز(پانا) - مشاور امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: داوری مسابقات بازی های فکری توسط معلمان، می تواند به برگزاری هرچه بهتر مسابقات کمک کند، چرا که آن ها بیشتر از هر کس دیگری روحیه و فضای دانش آموزی را درک می کنند.

همه عناوین همراه با المپیاد رویش