امروز: شنبه 24 مهر 1400 - 17:46 تبلیغات

بازگشایی مدارس اولویت اول همه ماست

نیشابور (پانا) - معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش نیشابور، در دیدار با مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه، بازگشایی مدارس را اولویت نخست عنوان کرده و تاکید کرد دانش‌آموزان دچار آسیب‌های نوظهوری شده‌اند که باید برای حل آنها راهکار جدید پیدا کرد.

درخشش دوباره خیر نیک‌اندیش نیشابوری

نیشابور (پانا) - خیر مدرسه‌ساز نیشابوری با خرید زمینی به مساحت 4 هزار و 200 متر مربع جهت ساخت مدرسه، برگ زرین دیگری بر دفتر نیک اندیشی و بزرگ منشی نیشابور اضافه کرد.

آموزش در دوران کرونا، تجربه‌ای جدید در کنار سختی‌های فضای مجازی است

مشهد(پانا)- کرونا آمد و بسیاری از اماکن و آموزشگاه‌ها را تعطیل کرد. در کنار تعطیلی آنها مجازی شدن بسیاری از آموزش‌ها ضررهای بسیاری به مردم جامعه و دانش‌آموزان وارد کرد. برای دومین سال هم شاد در کنار دانش‌آموزان ماند تا آنها زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را به دور از مدارس به صدا درآورند.

بازگشایی مدارس به‌صورت ترکیبی و تدریجی خواهد بود

کاشمر (پانا) - معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌رضوی گفت براساس تصمیماتی که در سطح وزارتخانه و بر اساس مصوبات ستادملی مقابله با کرونا گرفته شده بازگشایی مدارس امسال به صورت تدریجی و ترکیبی خواهد بود.

سحر درودگر رتبه ۲ کنکور سراسری: همه کلاس‌های آنلاین را شرکت می‌کردم

تربت حیدریه (پانا) - رتبه ۲ کنکور سراسری ۱۴۰۰ رشته زبان انگلیسی و رتبه ۱۵۷‌ رشته تجربی از تربت حیدریه، توکل به خدا، تلاش و پشتکار و حمایت های خانواده و دبیران را از جمله عوامل موثر در موفقیت خود دانست و تاکید کرد در همه کلاس‌های مجازی حضور داشته‌است.

همه عناوین اخبار مدارس خراسان رضوی