امروز: سه شنبه 9 خرداد 1402 - 05:06 تبلیغات

برگزاری همایش توانمندسازی معاونان پرورشی و مربیان عضو سازمان دانش‌آموزی ناحیه یک

یزد (پانا) - همایش توانمندسازی معاونان پرورشی، مشاوران و مربیان عضو سازمان دانش‌آموزی ناحیه یک یزد، به مناسبت سالروز تأسیس سازمان دانش‌آموزی در محل پارک کوهستان با حضور مسئولان آموزش و پرورش ناحیه یک و با اجرای برنامه‌های متنوع و برگزاری مسابقه برگزار شد.

جلسه هم‌اندیشی سرگروه‌های پرورشی ناحیه یک به‌مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

جلسه هم‌اندیشی سرگروه‌ها و سر تیم‌های معاونان همیار پرورشی هرسه مقطع ناحیه یک یزد با حضور مسئولان اداره‌کل آموزش و پرورش و اداره ناحیه یک یزد به‌مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادی خرمشهر و با هدف تبادل اطلاعات و تجربیات و تقدیر از سرگروه‌ها و سرتیم های پرورشی در خانه سنتی ابراهیمی یزد برگزار شد.

جشن تکلیف دانش‌آموزان دختر پایه سوم بخش بهمن ابرکوه

جشن تکلیف ویژه دختران پایه سوم بخش بهمن، به‌همت امام جمعه بخش و با حضور مدیر آموزش و پرورش، جمعی از مسؤلان شهرستان و مدیران و مربیان مدارس و اولیای دانش‌آموزان در محل تکیه حضرت ابوالفضل اردی ابرکوه با اجرای برنامه‌های متنوع و شاد همراه با نماز جماعت و ناهار برگزار شد.

گرامیداشت سالروز تأسیس سازمان دانش‌آموزی در استان یزد

آیین گرامیداشت تأسیس سالروز سازمان دانش‌آموزی در استان یزد با حضور رئیس و معاونان سازمان دانش‌آموزی استان، مسئولان، مربیان و اعضای سازمان دانش‌آموزی شهرستان‌ها و مناطق، مدیرکل و جمعی از معاونان و مسؤلان اداره‌‌کل آموزش و پرورش، رؤسای آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۲ یزد و معاونان پرورشی و فرهنگی شهرستان‌ها و مناطق با اجرای دانش‌آموزان عضو سازمان دانش‌آموزی و ارائه گزارش عملکرد و تقدیر از فعالان استانی، در تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.

متبرک شدن دانشگاه فرهنگیان یزد به پرچم مطهر رضوی

همزمان با دهه مبارک کرامت، خدام حرم نورانی حضرت امام رضا (ع) همراه با پرچم آستان قدس رضوی، فضای دانشگاه فرهنگیان یزد را در حضور دانشجو معلمان، استادان، مسئولان و کارمندان پردیس شهیدان پاک نژاد یزد، عطرآگین کردند.

نواختن زنگ زبان فارسی در مدارس استان یزد

‌مراسم نمادین نواختن زنگ زبان فارسی به‌مناسبت روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، در دبیرستان ماندگار ایرانشهر یزد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش و جمعی از دبیران زبان و ادبیات فارسی برگزار شد.

اولین نمایشگاه سمپاد مهارتی در یزد

اولین نمایشگاه سمپاد مهارتی یزد، با نقش‌آفرینی هنرجویان هنرستان‌های حکیم‌زاده، شاکر اردکان و پسرانه شهید‌صدوقی با استقبال دانش‌آموزان، والدین و مسئولان آموزش و پرورش در دبیرستان دخترانه حکیم‌زاده برگزار شد.

اردوی زیارتی جمعی از فرهنگیان شهرستان خاتم به مشهد مقدس/فیلم

خاتم (پانا) - به همت معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان خاتم، اردوی زیارتی - سیاحتی مشهد مقدس، با حضور کارشناسان اداره آموزش و پرورش شهرستان خاتم، معاونان و مربیان پرورشی، دبیران تربیت‌بدنی، مسئول کانون و فعالان خبرگزاری پانا شهرستان خاتم برگزار شد.

همه عناوین آموزش و پرورش یزد