امروز: شنبه 13 خرداد 1402 - 15:42 تبلیغات

۶ نفر از فرهنگیان هرمزگان به مرحله نهایی مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان کشور راه یافتند

هرمزگان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از راه یابی ۶ نفر از فرهنگیان استان هرمزگان به مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت و معارف اسلامی خبر داد.

ثبت‌نام نوآموزانی که دوره‌ پیش‌دبستانی را نگذرانده‌اند، مورد تاکید است

هرمزگان (پانا) - مدیرکل آموزش‌وپرورش هرمزگان در جلسه شورای برنامه‌ریزی و نظارت بر تعلیم و تربیت کودک، جذب و ثبت‌نام نوآموزان شناسایی‌شده که دوره‌ پیش‌دبستانی را نگذرانده‌اند، مورد تاکید قرار داد.

جشنواره تجارب برتر تربیتی با هدف شناسایی و به‌کارگیری تجارب تربیتی فرهنگیان برگزار می‌شود

هرمزگان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان اظهار کرد جشنواره تجارب برتر تربیتی با هدف شناسایی، مستندسازی، معرفی، ثبت و به‌کارگیری تجارب و ابتکارات تربیتی تمامی همکاران مدارس، مراکز پرورشی وادارات، زمینه‌سازی برای تحقق هدف‌های عملیاتی و راهکارهای ذیل آن‌ها در سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود.

رسالت یک خبرنگار باید امیدبخشی در جامعه باشد

هرمزگان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان عنوان کرد در قرآن 200 بار کلمه تببین آمده و در کار خبری هم باید جهاد تبیین داشت. ضمن اینکه رسالت یک خبرنگار باید امیدبخشی در جامعه باشد.

توانمندسازی مربیان و اعضا اولویت برنامه‌های ما خواهد بود

هرمزگان (پانا)- مدیر سازمان دانش‌آموزی استان هرمزگان در دیدار با مسئولین مناطق، مربیان و اعضای پیشتاز سازمان دانش‌آموزی از برگزاری دوره‌های توانمندسازی و اردوهای تشکیلاتی ویژه مربیان و اعضای پیشتاز خبر داد.

مراسم استقبال از پرچم حرم رضوی

قشم (پانا) - مراسم استقبال از پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا (ع) در اداره آموزش و پرورش قشم با حضور مشتاقان اهل بیت علیهم السلام برگزار شد.

خانه یاریگران استان هرمزگان افتتاح شد

هرمزگان (پانا) - خانه یاریگران استان هرمزگان با حضور مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی، با هدف پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر و آسیب‌های اجتماعی و با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر و با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال افتتاح شد.

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان افتتاح شد

هرمزگان (پانا) - مدیرکل امور تربیتی مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و معاون برنامه‌ریزی و امور مشاوره وزارت آموزش و پرورش، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی استان هرمزگان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در شهر بندرعباس افتتاح شد.

وظیفه سازمان دانش‌آموزی در نقش‌پذیری دانش‌آموزان مهم و ارزشمند است

هرمزگان (پانا) - مدیر سازمان دانش‌آموزی آموزش و پرورش استان هرمزگان عنوان کرد سازمان دانش‌آموزی با هدف نقش‌آفرینی و نقش‌پذیری دانش‌آموزان در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی فعالیت‌های مهمی انجام می‌دهد.

همه عناوین آموزش و پرورش هرمزگان