امروز: چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 - 08:31 تبلیغات

تولید محتوای اثربخش یکی از مهم‌ترین نیازهای امروز روابط عمومی است

یاسوج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد تولید محتوای اثر بخش یکی از مهم‌ترین نیازهای امروز روابط عمومی است که می‌طلبد مدیران جوان روابط عمومی شهرستان‌ها و مناطق آموزش و پرورش استان در این مهم کوشا باشند.

روایت عشق و دلدادگی یک معلم صدساله

یاسوج (پانا) - «محمد دانش‌آموز» معلم ١٠٠ ساله کهگیلویه و بویراحمدی است که شنیدن موفقیت‌های شاگردانش را بهترین هدیه روز معلم عنوان می‌کند ، می‌گوید با دیدن و شنیدن موفقیت‌های شاگردانش، دلش می‌خواهد پرواز کند.

شرکت دانش‌آموزان پیشتاز کهگیلویه و بویراحمد در نماز جمعه، استقبال از نمازگزاران و اجرای سرود سپاس معلم

یاسوج (پانا) - مدیر سازمان دانش‌آموزی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد دانش‌آموزان پیشتاز استان ضمن شرکت پر رنگ و فعال در فریضه عبادی و سیاسی نماز جمعه برنامه‌های متنوعی را نیز اجرا کردند.

بازنشستگان فرهنگی گنجینه‌های ارزشمند آموزش و پرورش هستند

یاسوج (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد تکریم و تجلیل از بازنشستگان فرهنگی را، تجلیل از علم، فرهنگ و شرافت در جامعه دانست و ابراز امیدواری کرد به لطف الهی نقش فرهنگیان پرصلابت‌تر از گذشته در جامعه ایفا شود و مردم قدرشناس همه تلاش‌ها و کوشش‌های این عزیزان را ببینند.

رسالت خطیر معلمان تحول انسان‌ها، ترویج کرامت و ارزش انسانی است

یاسوج (پانا) - مدیر سازمان دانش‌آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی به‌مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم عنوان کرد رسالت خطیر معلمان و دغدغه همیشگی آنان فراهم کردن بستر رشد، تحول انسان‌ها و ترویج کرامت و ارزش انسانی است، چرا که هیچ جامعه‌ای بدون داشتن نسلی دانا نمی‌تواند توانا شود و به اهداف والای خود برسد.

دیروز، امروز و فردای سرزمین ایران، ساخته کلام شیوای معلم است

یاسوج (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی به‌مناسبت هفته معلم عنوان کرد دیروز، امروز و فردای این سرزمین پهناور، ساخته کلام شیوای معلم و معلمی وظیفه‌ای بس ارزشمند در اسلام است‌.

ارتقای معیشت معلمان یک دغدغه عمومی است

معلم و خبرنگار هر دو در خط مقدم مبارزه با بی‌سوادی قرار دارند / ۱۵۰ برنامه طی هفته معلم در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود / طرح رتبه‌بندی قطعا رضایت‌مندی معلمان را در پی خواهد داشت

همه عناوین آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد