امروز: یکشنبه 9 آذر 1399 - 23:10 تبلیغات

برگزاری بیست و دومین مانور سراسری زلزله در فارس

شیراز (پانا)- رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس از برگزاری بیست و دومین مانور سراسری زلزله و ایمنی ویژه دانش‌آموزان و خانواده‌ها در بستر شبکه شاد همزمان با سراسر کشور به صورت آنلاین در فارس خبر داد.

اسماعیلی: بسیج  ظرفیتی بزرگ و فعال در رفع تمام بحران‌های جامعه بوده و است

 شیراز (پانا) - مدیر کل آموزش‌و‌پرورش فارس بسیج را ظرفیت بزرگ و فعال در تمام بحران های جامعه معرفی کرد و گفت: باید بتوانیم از ظرفیت قانونی بسیج با برنامه و نظم در راستای انجام کارهای بزرگ بهره ببریم و بدانیم جز با همکاری و همراهی توده مردم و افکار عمومی نمی‌توانیم موفق باشیم .

رسالت امروز معلم، پاسداری نظری و اجتهادی از دستاوردهای انقلاب است

شیراز (پانا) - مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس با اشاره به اینکه بسیج حتی مختص جنگ نیز نبود و بعد از جنگ ماموریت خویش را به انجام رساند بیان کرد هر چند که دست هایی پشت پرده درصدد بود بعد از جنگ، ماموریت این شجره طیبه را تمام شده بپندارد اما به مدد الهی موفق به این کار نشدند.

حجم تخصیصی سوادآموزی اتباع خارجی در فارس به طور کامل تحت پوشش قرار گرفت

شیراز (پانا) - معاون سوادآموزی آموزش و پرورش فارس خبر داد سوادآموزی اتباع خارجی ساکن در جمهوری اسلامی ایران یا همان طرح کمیساریا در نواحی چهارگانه شیراز،لارستان،مرودشت،ممسنی و خشت و کمارج اجرا می شود.

آغاز به کار کانال رسمی پیشتازان فارس در شبکه شاد+ کلیپ

شیراز (پانا) – رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس از افتتاح کانال رسمی پیشتازان این استان از امروز اول آذرماه در شبکه شاد خبر داد و گفت این کانال علاوه بر ایجاد فرصت‌های آموزشی مهارت‌محور برای دانش‌آموزان، برنامه‌های تفریحی و سرگرمی متنوعی را نیز برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته است.

آیین اختتامیه پویش نذردانایی ویژه اهدای کتاب به مدارس فارس برگزار شد

شیراز (پانا) - رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش فارس گفت پویش نذردانایی در راستای منویات مقام معظم رهبری در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و اهمیت مطالعه در بین اقشار مختلف جامعه راه اندازی شد.

تالیف 6 جلد کتاب درسنامه ابتدایی در فارس

شیراز (پانا) - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه درسنامه‌های آموزشی برای پایه‌های اول تا ششم ابتدایی تدوین شده است گفت این درسنامه‌ها حالت خودآموز دارند و حتی والدین هم می‌توانند به راحتی با فرزندانشان کار کنند.

معلمان خیری که در ایام انتشارویروس کرونا مشق ایثار را عملی تدریس کردند

شیراز (پانا) - ازابتدای اسفند سال 1398 که آموزش‌های حضوری براساس تصمیم مسوولان ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس تعطیل شد، معلمان استان فارس همراه با سایر معلمان کشور دراقدامی خود جوش واز طریق فضای مجازی درکنار آموزش‌های تلویزیونی مانع از خاموشی چراغ تعلیم وتربیت در کشور شدند.

پوشش تحصیلی رایگان نوآموزان پیش دبستانی در فارس

شیراز (پانا) - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس با اشاره به ابلاغ بخشنامه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر آموزش رایگان مجازی پیش دبستانی‌ها عنوان کرد والدین نوآموزان تا 30 آبان ماه فرصت دارند تا با حضور در پایگاه های ثبت نام فرزندان خود را نام نویسی کنند.

اسماعیلی: ذائقه‌سنجی دانش‌آموزان باید در اولویت تدوین کتب درسی قرار گیرد

شیراز (پانا) - به گفته مدیرکل آموزش و پرورش فارس، با توسعه و گسترش فضای مجازی، افراد با علم و دانش اندک خود و بدون در نظر گرفتن منبع موثق و قابل اعتماد اظهار نظر می کنند و فقدان تفکر انتقادی در جامعه باعث شده است تا از این مساله ضربه بخوریم و تنها راه برون رفت از آن افزایش سرانه مطالعه است.

برگزاری ششمین دوره گرامیداشت هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی در مدارس

شیراز(پانا)-معاون مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش فارس عناوین برگزاری ششمین دوره هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی که در مدارس از ۲۲ تا ۲۸ آبان ماه شروع می‌شود را تشریح کرد.

همه عناوین آموزش و پرورش فارس