امروز: سه شنبه 3 خرداد 1401 - 20:24 تبلیغات

سند تحول بنیادین، یک ریل معتبر است

کاشمر (پانا) - معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان‌رضوی گفت امروزه سند تحول بنیادین یک ریل بسیار معتبر است. آموزش و پرورش بر این اساس به سرمنزل خودش خواهد رسید.

برای یک معلم ماندگار، عواطف و سلامت دانش‌آموزان مهم است

کاشمر (پانا) - مدیر دبیرستان نمونه اندیشه کاشمر گفت یک معلم ماندگار، فعال و پرکار بوده و عواطف و سلامت جسمانی دانش‌آموزان برایش اهمیت دارد. همچنین علایق و دغدغه‌های داخل و خارج ازمدرسه دانش‌آموزان نیز برایش مهم است.

نمایشگاه توانمندی‌های دانش‌بنیان موثرترین راهکار برای انتخاب رشته دانش‌آموزان است

مشهد(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌ رضوی صبح دیروز در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های دانش‌آموزی گفت برپایی نمایشگاه توانمندی‌های دانش‌بنیان موثرترین راهکار برای آشنایی با مشاغل و انتخاب رشته توسط دانش‌آموزان است.

کلاس درس با ارتباط چهره به چهره رسمیت پیدا می‌کند

کاشمر (پانا) - مدیر دبیرستان فرهنگ کاشمر عنوان کرد از حضوری‌شدن و حضور فعال دانش‌آموزان در مدارس بسی خوشحال است و خدا را شکر می‌کند که بار دیگر این اتفاق رخ داده است، چرا که کلاس درس با ارتباط چهره به چهره رسمیت پیدا می‌کند.

وظیفه خبرنگاران پانا، مطالبه‌گری در خصوص مسائل آموزش و پرورش است

کاشمر (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی گفت مهمترین وظیفه خبرنگاران پانا مطالبه‌گری از مسئولین شهر، استان و کشور در خصوص مسائل آموزش و پرورش و اولویت‌های دانش‌آموزان در مدارس است.

کمبود نیروی انسانی، چالش مهم آموزش و پرورش خراسان‌رضوی است

مشهد (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌رضوی گفت کمبود نیروی انسانی در استان، تجهیزات و امکانات، فرسودگی مدارس و کاهش سرانه مدارس جزو چالش‌های متعدد است و شیوع کرونا و تبعات ناشی از آن مسکن مقطعی بر این مشکلات بود.

همه عناوین آموزش و پرورش خراسان رضوی