امروز: جمعه 7 آذر 1399 - 18:48 تبلیغات

سوگواره دانش آموزی "احلی من العسل"با یادنوجوان کربلا حضرت قاسم ع در ایلام برگزار شد

ایلام (پانا) - سوگواره دانش آموزی "احلی من العسل" صبح امروز با یاد و نکوداشت حضرت قاسم بن حسن نوجوان غیور واقعه عاشورا با حضور جمع کثیری از دانش اموزان نوجوان ایلامی در مسجد حضرت زینب س این شهر برگزار شد.

دانش آموزان دختر ایلامی مدال های نقره مسابقات قهرمانی دوومیدانی را از آن خود کردند

ایلام (پانا)_معاون تربیت بدنی و سلامت اموزش و پرورش استان ایلام از کسب دو مدال نقره دو دانش آموز ایلامی درسی امین دوره مسابقات قهرمانی آموزشگاههای کشوررشته دوومیدانی دراستان چهارمحال وبختیاری (شهرکرد ) خبر داد.

مدیر کل آموزش و پرورش ایلام :آزادگان نشان دادند اسارات میدان جنگ دیگری برای جبهه حق بود

ایلام (پانا)_مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام صبح امروز در نشستی تجلیل از آزادگان فرهنگی استان ایلام اظهار کرد: آزادگان نشان دادند اسارت شان ،میدان جنگ دیگری برای جبهه حق در آن دوران سخت بوده است.

استاندار ایلام: برای احداث اردوگاه دانش آموزی باید مکانی فاخر و متناسب باطبیعت زیبای استان در نظر گرفته شود

ایلام (پانا)_استاندار ایلام روز گذشته در نشست شورای آموزش و پرورش استان اظهار کرد: آموزش و پرورش برای ایجاد اردوگاه‌های دانش آموزی به دنبال مجموعه‌ی فاخر و درخور استان متناسب با طبیعت بکر و زیبای استان باشد.

مرغداری ده هزار قطعه ای برای فعالیت رشته "مرغداری"در هنرستان کشاورزی شهید رجایی سرابله راه اندازی شد

ایلام (پانا)_مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام از هماهنگی های لازم انجام شده راه اندازی مرغداری ده هزار قطعه ای برای فعالیت رشته مرغداری در هنرستان کشاورزی شهید رجایی شهرستان سرابله استان ایلام خبر داد.

فرهنگیان ایلامی با ارسال 273 اثر به طرح "معلم پژوهنده"استقبال خود را از این طرح پژوهشی نشان دادند

ایلام (پانا)_معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام از ارسال 273 اثر فرهنگیان برای شرکت در بیست و دومین برنامه معلم پژوهنده ،273 اثر از مناطق و شهرستان های استان به دبیرخانه استانی این برنامه ارسال شده است که نشان دهنده استقبال خوب فرهنگیان استان از این برنامه علمی پژوهشی می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش ایلام: دستگاه آموزش و پرورش تمام تلاش خود را برای پوشش کامل تحصیلی کودکان و نوجوانان ایلامی به کار می گیرد

ایلام (پانا)_مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام روز گذشته در همایش تخصصی حقوق کودکان که در استانداری ایلام برگزار شد،خاطر نشان کرد: پوشش تحصیلی در مقاطع مختلف استان از وضع مطلوبی برخوردار است و دستگاه تعلیم و تربیت استان همه ی تلاش خود را برای تحقق پوشش کامل تحصیلی برای کودکان و نوجوانان ایلامی به کار گرفته است.

معاون آموزش متوسطه ایلام: انتقال اطلاعات علمی بدون توجه به بستر تربیتی بهره تاثیری ندارد

ایلام (پانا)_معاون آموزش متوسطه موزش و پرورش استان ایلام روز گذشته درنشست توجیهی مدیران مدارس و دبیران پروژه مهر در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان سیروان ایلام اظهار کرد: هنر معلم در تاثیر اوست و صرف انتقال اطلاعات علمی بدون توجه به بستر تربیتی را محل ایراد و بی تاثیر دانست .

فراخوان جشنواره بین المللی قصه گویی "آینده ساختنی است" در ایلام توزیع شد

ایلام (پانا)_مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام، از فراخوان بیست ‌و دومین جشنواره‌ بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «آینده ساختنی است» در سطح مراکز این نهاد در استان خبر داد.

مدیر کل آموزش و پرورش ایلام: بهسازی محتوای "کتاب های درسی" تحول مثبت آموزش و پرورش را به همراه دارد

ایلام (پانا) _مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام عصر دیروز در نشست هم اندیشی با مدیران کل ادوار پیشین آموزش و پرورش استان ایلام از بهسازی محتوای متون کتاب های درسی کنونی دانش آموزان به عنوان تحول مثبت در نظام آموزش و پرورش یاد کرد.

همه عناوین آموزش و پرورش ایلام