رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش کهگیلویه‌وبویراحمد:

400 برنامه در آموزش‌وپرورش کهگیلویه‌وبویراحمد به مناسبت هفته معلم اجرا می‌شود

یاسوج (پانا) - رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه‌وبویراحمد از اجرای 4۰۰ برنامه جهت بزرگداشت هفته معلم در سراسر استان خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۶۹۷۸۵
لینک کوتاه کپی شد
400 برنامه در آموزش‌وپرورش کهگیلویه‌وبویراحمد به مناسبت هفته معلم اجرا می‌شود

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد؛ سیدولی موسوی در نشست ویبناری کارشناسان روابط عمومی شهرستان‌ها و مناطق استان که با حضور خبرگزاری پانا در اداره کل استان و با موضوع بزرگداشت هفته معلم برگزار شد، گفت: در عصر ارتباطات و اطلاعات، روابط عمومی در آموزش و پرورش، رسالت خطیری بر عهده دارد و با اطلاع‌رسانی به‌موقع و هوشمندانه شرایط برای را پویایی و بالندگی آموزش و پرورش بیش از پیش فراهم می‌کند.

وی با تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری فعالانه روابط عمومی‌ها به اهم برنامه‌های هفته معلم اشاره کرد و افزود: برنامه‌های هفته معلم از 12 اردیبهشت با شعار «همه مدیون توییم» با تجدید میثاق با شهدا و حضور مسئولان و اولیای دانش‌آموزان در کلاس‌های درس معلمان در مدارس آغاز و بر اساس روزشمار هفته معلم، برنامه‌های متنوعی برای گرامیداشت هفته معلم در استان اجرا می‌شود.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: 4۰۰ برنامه آموزش و پرورش جهت بزرگداشت هفته معلم در سراسر استان برگزار می‌شود.

موسوی، برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی با حضور معلمان خلاق، ایثارگر و فداکار، تهیه مستند و کلیپ از برنامه‌های خودجوش دانش‌آموزان برای تکریم منزلت معلمان خود در مدارس، تهیه کلیپ‌های یک دقیقه‌ای از روسای ادارات، نهادها و دستگاه‌های مختلف با موضوع جایگاه و منزلت و ارزش کار معلمی و تبریک روز معلم، تبلیغات محیطی و رسانه‌ای با هماهنگی شهرداری و ادارات مختلف با موضوع مقام معلم و تهیه تیزر از افراد شاخص علمی، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و نخبه شناخته شده در خصوص مقام و جایگاه معلم را بخشی از برنامه‌های هفته معلم عنوان کرد.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: نواختن زنگ سپاس معلم، دیدار با خانواده‌های معلمان شهید، جانباز و ایثارگر، سخنرانی مدیرکل و روسای آموزش و پرورش قبل از خطبه‌های نماز عبادی - سیاسی جمعه، برپایی میز خدمت و تجلیل از معلمان برتر شهرستانی و استانی، بخش دیگری از برنامه‌های هفته معلم است.

وی از اجرای 28 برنامه زنده تلویزیونی و رادیویی و نشست خبری با اصحاب رسانه خبر داد و اظهار کرد: اختصاص یک برنامه تلویزیونی به مدرسه تحولی استان برای اطلاع خانواده‌ها و الگوگیری مدیران مدارس نیز پیش‌بینی شده است.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، تهیه کلیپ از خاطرات اقشار مختلف مردم  از قبیل مسئولان، هنرمندان یا سرایداران مدرسه در خصوص مدرسه و معلم در این هفته  را از کارهای جالب توجه عنوان کرد.

موسوی تاکید کرد: فعالیت‌های روابط عمومی شهرستان‌ها و مناطق در هفته معلم ارزیابی و روابط عمومی‌های برتر معرفی خواهند شد.

در این جلسه برخی کارشناسان روابط عمومی شهرستان‌ها و مناطق نیز پیشنهادات خویش را برای هر چه بهتر برگزار کردن هفته معلم بیان کردند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار