پیام جلالی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان‌:

اعزام کاروان سلامت به مناطق کم برخوردار شهرستان قروه

قروه (پانا) - مدیر‌عامل جمعیت هلال احمر کردستان از اعزام کاروان سلامت به روستای گنداب علیا از بخش چهار دولی شهرستان قروه خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۷۲۹۰۰
لینک کوتاه کپی شد
اعزام کاروان سلامت به مناطق کم برخوردار شهرستان قروه

‌پیام جلالی در این باره اظهار داشت: این کاروان سلامت با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، سپاه پاسداران، شبکه بهداشت و درمان قروه، به مناسبت هفته هلال احمر جهت ارائه خدمات بهداشتی، حمایتی و آموزش رایگان به اهالی این روستا اعزام شد.

‌جلالی اذعان داشت: در این طرح، ۹۰ نفر ویزیت پزشک عمومی، ۳۰ نفر ویزیت مامایی و درمانی و  همچنین با تجویز پزشکان داوطلب جمعیت هلال‌احمر، به بیماران داروی رایگان ارائه شده است.

وی افزود: از دیگر خدمات ارائه شده در این کاروان سلامت، آموزش پناه گیری و خروج اضطراری برای معلمان و ۳۵ نفر از دانش آموزان این روستا بود که توسط نجاتگران داوطلب ارائه شد.

‌جلالی در پایان ضمن تبریک هفته هلال احمر، با اعلام اینکه به ۱۵۵ نفر از اهالی روستای گنداب علیا خدمات پزشکی، بهداشتی و آموزش رایگان ارائه شده، از کارکنان، پزشکان و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر قروه و همچنین همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه، شبکه بهداشت و درمان این شهرستان که در این کاروان سلامت همگام با جمعیت هلال‌احمر شهرستان قروه بودند، تقدیر و تشکر کرد.

IMG_20240506_202612_436

IMG_20240506_202612_725

IMG_20240506_202612_480

خبرنگار : سنا باتمانی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار