وزیر ورزش خبر داد؛

بهره‌برداری از ۱۹۲۶ پروژه ورزشی در دولت سیزدهم

ورزشگاه خرم‌آباد به‌زودی با VAR‌ تجهیز می‌شود

تهران (پانا) - وزیر ورزش و جوانان گفت از ابتدای دولت سیزدهم تا به الان ۱۹۲۶ پروژه نیمه‌تمام در کشور به مرحله افتتاح و بهره‌برداری رسیده و در اختیار مردم قرار گرفته است.

کد مطلب: ۱۴۸۲۴۴۱
لینک کوتاه کپی شد
بهره‌برداری از ۱۹۲۶ پروژه ورزشی در دولت سیزدهم

کیومرث هاشمی در مراسم افتتاحیه استخر و سالن چندمنظوره حجاب سنندج، اظهار کرد: این استخر با مشارکت بخش خصوصی و ماده ۲۷ راه‌اندازی شد که امیدوارم بانوان سنندج بتوانند از ظرفیت این استخر به خوبی استفاده کنند.

وی افزود: یکی از اهداف سفرمان به استان کردستان افتتاح این پروژه ورزشی بود که به خوبی انجام شد و در کنار آن از پروژه ملی مجموعه ۶ هزار نفری استان نیز بازدید خواهیم کرد که ان‌شاءالله بتوانیم با تامین اعتبار این پروژه را به مرحله افتتاح برسانیم و دغدغه مردم ورزش دوست سنندج را رفع کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه بیان کرد: به طور کلی سیاست‌های دولت بر این مبناست که هرچه سریعتر پروژه‌های نیمه تمام ورزشی به مرحله بهره‌برداری برسند که خوشبختانه از آغاز کار دولت تاکنون هزار و ۹۲۶ پروژه ورزشی افتتاح و بهره‌برداری رسید. همچنین وزارت ورزش و جوانان باتوجه به مصوبات شورای عالی ورزش، اتمام پروژه‌های نیمه تمام را در دستور کار قرارداده است که ان‌شاءالله بتوانیم پروژه‌ها را در اختیار مردم قرار دهیم.

هاشمی درخصوص برگزاری فصل جدید لیگ فوتبال گفت: تاکنون کار‌های اداری ورود ۷ دستگاه VAR انجام شده است که ان‌شاءالله لیگ پیش‌رو در فصل جدید را با VAR برگزار کنیم. تامین VAR در هیچ کجای دنیا جزو وظایف دولت‌ها نیست و این مسئولیت برعهده باشگاه‌هاست، اما ما بدلیل اینکه شرایط باشگاه‌داری به گونه‌ای است که ورزشگاه‌ها متعلق به خودشان نیست، سعی کردیم با تامین اعتبار ورزشگاه‌هایی را که متعلق به مجموعه ورزش هستند را تجهیز کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در تامین اعتبار ۱۶ تیم لیگ برتر را اولویت قرار دادیم، گفت: دولت در راستای تامین اعتبارات و تجهیز ورزشگاه‌ها اقدامات لازم را انجام داده است، بعنوان مثال ورزشگاه خرم‌آباد که به زودی افتتاح خواهد شد را جهت فرستادن یکی از VAR‌ها به آنجا تجهیز خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان درخصوص تیم فوتبال بانوان استان کردستان گفت: تیم داری نه در قانون اهداف وزارت ورزش و جوانان قید شده است و نه جز وظایف کاری ما است و ما ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس را واگذار کردیم و استان موظف است که برای تیم‌های استانی برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری کند.

423303_138-1-792

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار