صید ۱۰ مدال طلا از اعماق آب‌های آرام آسیا

تهران (پانا) - قایقرانان ایران در دومین روز مسابقات قهرمانی کمتر از ۲۳ سال و جوانان آسیا، ۳ طلا، ۳ نقره و ۴ برنز کسب کردند.

کد مطلب: ۱۴۸۱۳۲۴
لینک کوتاه کپی شد
صید ۱۰ مدال طلا از اعماق آب‌های آرام آسیا

رقابت‌های آب های آرام کمتر از ۲۳ سال و جوانان آسیا در تایلند پیگیری شد و برای کشورمان الناز شفیعیان در مسابقه فینال کایاک یک‌نفره ۱۰۰۰ متر دختران کمتر از ۲۳ سال با رقبایی از ازبکستان، تایلند، قزاقستان، ویتنام و سنگاپور رقابت کرد و در پایان با زمان ۴:۰۹.۹۴۰ دقیقه طلایی شد. شفیعیان در کایاک یک‌نفره ۵۰۰ متر هم در رقابت با قایقرانان ازبکستان، کره، قزاقستان، ویتنام و تایلند با زمان ۲:۰۰.۲۷۷ دقیقه دومین طلا را گرفت. قایقرانان قزاقستان و ازبکستان هم دوم و سوم شدند.

آرشین رضانژاد در فینال کایاک یک‌نفره ۱۰۰۰ متر دختران جوانان در رقابت با پاروزنان ازبکستان، کره، قزاقستان، ویتنام و سنگاپور سومین طلا را برای ایران به دست آورد.

محمد عباسی و شایان حسینی هم در فینال کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر مردان کمتر از ۲۳ سال در رقابت با تیم‌های ازبکستان، تایلند، قزاقستان، ویتنام و هند با زمان ۳:۴۱.۶۹۰ دقیقه به مدالی بهتر از نقره نرسیدند. محمد عباسی و شایان حسینی در کانوی دونفره ۵۰۰ متر کمتر از ۲۳ سال بعد از رقابت با قایقرانانی از ازبکستان، ویتنام، قزاقستان، هند و تایلند دومین نقره را به گردن انداختند.

ترنم اکبرزاده در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر جوانان در رقابت با قایقرانان ازبکستان، ویتنام، قزاقستان، چین تایپه و تایلند نقره‌ای شد.

شایان حسینی در کانوی یک‌نفره ۵۰۰ متر کمتر از ۲۳ سال هم گل کاشت و در پایان با زمان ۱:۵۵.۸۸۱ دقیقه مدال برنز گرفت.

ابوالفضل جنتی و امیررضا اولادیان هم در مسابقه فینال کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان جوانان در رقابت با قایقرانانی از ازبکستان، هند، قزاقستان، قرقیزستان و چین تایپه یه عنوان سومین قایق خط پایان را رد کردند.

شایان حسینی در فینال کانوی یک‌نفره ۱۰۰۰ متر مردان کمتر از ۲۳ سال هم با سومی، دومین برنزش را به گردن انداخت. محراب آسایش خورشید هم در فینال کایاک یک‌نفره ۱۰۰۰ متر مردان جوان در رقابت با چین تایپه، ازبکستان، قزاقستان، کره و سنگاپور با زمان ۳:۴۶.۳۰۲ دقیقه سوم و روی سکوی سوم ایستاد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار