انتشار اخبار دروغ به نقل از دادستان تهران؛

تکذیب بازداشت علی پروین

علی پروین: از آنها شکایت خواهم کرد

تهران (پانا) - اخبار منتشر شده در مورد بازداشت علی پروین در ارتباط با پرونده کوروش کمپانی به نقل از دادستانی تهران صحت ندارد.

کد مطلب: ۱۴۷۹۸۵۶
لینک کوتاه کپی شد
تکذیب بازداشت علی پروین

از شب گذشته یک پیام دروغ به نقل از دادستان تهران در برخی کانال‌های خبری و گروه‌ها دست به دست می‌شود. انتشار این خبر کذب در حالی صورت گرفته است که علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران تاکنون هیچگونه اظهارنظری در مورد موضوع منتشره نداشته است.

در حالی این ادعای دروغ به نقل از علی صالحی در حال دست به دست شدن و انتشار در فضای خبری است که اساساً هیچ پرونده‌ای در رابطه با موضوع مورد اشاره علیه پروین تشکیل نشده و این فرد در پرونده کوروش کمپانی سمتی ندارد.

یک مقام قضایی در همین رابطه گفت: خبر بازداشت پروین در پرونده کوروش کمپانی، دروغ بوده و مراتب اعلام پیشرفت پیگیری این پرونده از طریق مراجع قضایی انجام خواهد شد.

از طریق وکیلم از منتشرکنندگان این خبر شکایت خواهم کرد 

علی پروین نیز در گفت‌وگویی به شایعه عجیب پیرامون خود واکنش نشان داد و گفت: تماس‌های زیادی در این مورد با من گرفته شد، اما این یک دروغ بزرگ است. از طریق وکیلم از منتشرکنندگان این خبر شکایت خواهم کرد و خیلی ناراحتم که این خبر ذهن هواداران پرسپولیس و فوتبال ایران را مکدر کرده است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار