تقدیر وزیر ورزش از اهتزاز پرچم ایران توسط ورزشکاران بانو با حجاب اسلامی

تهران (پانا) - وزیر ورزش و جوانان گفت اتفاقات خوب و مهمی در حوزه حجاب و عفاف در ورزش افتاده است که ظرفیت خوبی برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم کرده به‌طوری‌که بانوان ما با حجاب کامل در عرصه‌های بین‌المللی حضور پیدا می‌کنند.

کد مطلب: ۱۴۷۱۴۳۰
لینک کوتاه کپی شد
تقدیر وزیر ورزش از اهتزاز پرچم ایران توسط ورزشکاران بانو با حجاب اسلامی

نشست وزیر وزیر ورزش و جوانان با رئیس هیات مدیره، هیات امنا و مدیرعامل بنیاد ملی حجاب و غفاف در محل وزارتخانه برگزار شد و معاونان حاضر در این جلسه هر یک به تشریح اقدامات صورت گرفته برای تسری و اثرگذاری بیشتر حجاب و عفاف در حوزه ورزش و جامعه پرداختند.

پس از گزارش اقدامات انجام شده از سوی معاونین مربوطه وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی گفت: اتفاقات خوب و مهمی در حوزه حجاب و عفاف در ورزش افتاده است که ظرفیت خوبی برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم کرده به طوریکه بانوان ما با حجاب کامل در عرصه‌های بین‌المللی حضور پیدا می‌کنند و بار‌ها و بار‌ها توسط آن‌ها پرچم جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درآمده و موجب نواخته شدن سرود ملی کشورمان شدند و بالطبع موجبات شادی و نشاط کشور را فراهم کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع تلاش همه مجموعه وزارت ورزش و جوانان درصف، ستاد و استان‌ها که وظیفه اجرای موضوع حجاب و عفاف را دارند پرداختن به این مقوله است که در همین راستا اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه با تاکید بر عملکرد هیات امنای بنیاد ملی حجاب و عفاف تصریح کرد: قطعا برای پیشبرد اهداف نظام و حضوری موثر در رویداد‌های بزرگ ورزشی از ظرفیت‌های این بنیاد استفاده می‌کنیم.

وی بیان کرد: افتخار ما این است که این انقلاب یک انقلاب فرهنگی است و به همکاران‌مان در وزارت ورزش وجوانان تاکید کرده‌ایم موضوعات فرهنگی ورزش باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

بر اساس این گزارش، طهورا نوروزی مدیرعامل بنیاد عفاف و حجاب نیز در این جلسه تاکید کرد: بنیاد عفاف و حجاب یک بنیاد ملی و مردمی است که در سطح استان‌ها نمایندگان خوبی فعالیت دارند و از طرفی این را در نظر داشتیم که با دستگاه‌ها چطور تعامل کنیم و تلاش کردیم که حوزه عفاف و حجاب را به سمت حوزه زنان دستگاه‌ها ببریم و ارتباطات خوبی را برقرار کردیم. ما اگر می‌خواهیم در حوزه حجاب عمیق وارد شویم، باید در حوزه خانواده و هویت زن انقلاب اسلامی کار کنیم.

وی ادامه داد: اگر ما می‌خواهیم در حوزه ورزش قهرمانی اثربخش داشته باشیم، باید هویت مادرانگی و هویت خانوادگی را مدنظر قرار دهیم و این موضوع می‌تواند تاثیرگذاری بالایی داشته باشد. اگر ما پیوست فرهنگی داشته باشیم، می‌توانیم اتفاقات خوبی را شکل دهیم و ورزشکار را با پیوست مناسب راهی میدان کنیم.

فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، فیروزی معاون توسعه مدیریت و منابع، کلهر معاون امور جوانان، کاظمی‌پور معاون توسعه امور بانوان، علی‌آبادی مشاور وزیر در امور زنان و خانواده، سردار آذرنوش مشاور وزیر در امور فرهنگی و پسندیده مدیرکل حوزه وزارتی نیز در این جلسه حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار