افتتاح هتل پنج ستاره در کمپ تیم‌ملی فوتبال

تهران (پانا) - رئیس فدراسیون از افتتاح هتل پنج ستاره در کمپ تیم‌ملی و حضور ملی‌پوشان در این هتل برای بازی ترکمنستان خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۶۳۳۶۸
لینک کوتاه کپی شد
افتتاح هتل پنج ستاره در کمپ تیم‌ملی فوتبال

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از تصویب دستور جلسه با بیان این که در حال حاضر اوضاع فوتبال ایران در AFC خوب است و در کمیته‌های مختلف کنفدراسیون فوتبال آسیا اعضای مؤثر ایرانی حضور دارند.

وی با بیان این که فدراسیون فوتبال روابط خوبی با کشور‌های مختلف دارد، ادامه داد: تنها کشوری که ما برای رفت و آمد باشگاه‌ها مشکل داشتیم، عربستان بود که این مشکل حل شد. من فکر می‌کنم ما نتایج قابل قبولی با مربی ایرانی در جام ملت‌های قطر داشتیم. در فوتبال ساحلی نتایج قابل قبولی با مربی ایرانی داشتیم. در بخش نوجوانان اوضاعمان خوب است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ما چهار بار همه مردم را به خوبی خنداندیم و آنها را شاد کردیم؛ این از مولفه‌های فوتبال است. یک بار وقتی در فوتبال نوجوانان برزیل را در جام جهانی بردیم، یک بار پس از پیروزی مقابل ولز در جام جهانی، یک بار پس از پیروزی برابر ژاپن در جام ملت‌ها و یک بار هم پس از موفقیت در جام جهانی فوتبال ساحلی. البته قهرمانی در دستمان ما بود که افتاد.

تاج در ادامه تصریح کرد: می‌توانستیم قهرمان جام ملت‌ها یا جام جهانی ساحلی شویم. به قول مرحوم تختی طلا در دست‌مان بود و افتاد! نتایج خوبی را رقم زدیم؛ دوم آسیا در فوتبال بزرگ‌سالان هستیم. در ساحلی پنجم جهان هستیم. در فوتسال ششم دنیا هستیم. در زنان قهرمان آسیا شده‌ایم و نتایج خوبی هم در استرالیا با تیم ملی زنان گرفتیم.

تاج بیان کرد: ما دو روز دیگر یک هتل پنج ستاره در کمپ تیم‌ملی افتتاح می‌کنیم و قرار است تیم‌ملی در این هتل برای بازی ترکمنستان حضور داشته باشد. آن هتل تمام امکانات مناسب را دارد و تجهیز شده است. آن هتل به نام هتل فوتبال نامگذاری می‌شود. با این اوصاف ما در کنار هتل مجد آکادمی فوتبال، از هتل بی‌نیاز می‌شویم. در کل یک راه درآمدزایی داریم.

رئیس فدراسیون تأکید کرد: مجمع فدراسیون، چون در ماه رمضان افتاد، مجمع AFC هم در خرداد حضوری برگزار می‌شود و خودم به دلیل عضویت در کمیته مسابقات، در سال اخیر در مجمع حضوری شرکت کرده‌ام.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار