واگذاری سهام باشگاه استقلال در دستور کار وزارت ورزش و جوانان

تهران (پانا) - مدیر مجوز باشگاهی فدراسیون فوتبال گفت: وزیر ورزش و جوانان در این نشست مطرح کردند که با موافقت هیات دولت ۸۰ درصد از سهام باشگاه پرسپولیس واگذار شده است و واگذاری سهام باشگاه استقلال نیز در دستور کار است.

کد مطلب: ۱۴۶۳۲۰۱
لینک کوتاه کپی شد
واگذاری سهام باشگاه استقلال در دستور کار وزارت ورزش و جوانان

مصطفی زارعی در دومین جلسه بررسی و رفع مشکلات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای اخذ مجوز باشگاهی، گفت: صبح امروز دومین جلسه بررسی و رفع مشکلات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای اخذ مجوز باشگاهی در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در این جلسه که با حضور وزیر ورزش و جوانان، معاونین وزیر، رییس فدارسیون فوتبال مدیران عامل دو باشگاه برگزار شد، مهمترین چالش‌های پیش روی این دو باشگاه برای اخذ مجوز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان در ابتدای جلسه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به جایگاه این دو باشگاه در بین هواداران اشاره و اعلام کرد. به همین دلیل وزارت ورزش و جوانان نقش خود را در حل مشکلات دو باشگاه ایفا خواهد کرد. ایشان به پیگیری‌های این وزارت برای حل مشکل چندین ساله مالکیت اشاره کرد.

مدیر مجوز باشگاهی گفت: هاشمی در این نشست مطرح کردند که با موافقت هیات دولت ۸۰ درصد از سهام باشگاه پرسپولیس واگذار شده است و واگذاری سهام باشگاه استقلال نیز در دستور کار است.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نیز در ادامه ضمن تشکر از وزارت ورزش برای برگزاری این جلسه، این پیگیری‌ها و اقدامات وزارت ورزش را اقدامی بسیار موثر و روبه جلو برای این دو باشگاه و فوتبال برشمرد.

مدیر مجوز باشگاهی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: در ادامه جلسه مشکلات دو باشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد کارگروهی از نمایندگان دو باشگاه و شرکت توسعه برای آماده‌سازی مدارک و مستندات مورد نیاز برای استادیوم آزادی تشکیل شود.

همچنین مقرر شد دو باشگاه برنامه ریزی لازم برای تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده پایان دوره و میان دوره، تسویه بدهی‌های معوق به بازیکنان و کادر فنی و ارگان‌های اجتماعی را پیگیری کنند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار