مهسا قربانی در جمع داوران دربی 103؛ استفاده از VAR در بازی‌های حساس لیگ برتر

تهران (پانا) - رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال بر حضور مهسا قربانی به عنوان یکی از داوران اتاق VAR دربی 103 تأکید کرد.

کد مطلب: ۱۴۶۲۲۳۹
لینک کوتاه کپی شد
مهسا قربانی در جمع داوران دربی 103؛ استفاده از VAR  در بازی‌های حساس لیگ برتر

خداداد افشاریان امروز درباره آخرین وضعیت انتخاب داوران دربی یکصدوسوم تهران، گفت: بدون شک دربی با سیستم کمک داور ویدویی VAR برگزار می‌شود و اینجا هم اعلام می‌کنیم، یکی از داوران اتاق VAR خانم مهسا قربانی خواهد بود. با توجه به حساسیت بازی در هفته آینده، از اعلام تیم داوری صرف‌نظر می‌کنیم، اما در عین حال باید بگویم تیم داوری نهایی شده است.

وی در مورد اینکه آیا فیفا برای انتخاب داور خانم دستوری داده بود یا نه، تصریح کرد: فیفا اجباری نکرده بود و چون خانم قربانی لایسنس VAR را داشت، برای این دیدار انتخاب شد. وی بانوی بزرگی در داوری است و، چون در اتاق VAR می‌نشیند، رفتار‌ها و صحنه‌ها را تحلیل خواهد کرد.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در واکنش به درخواست تیم‌های برای استفاده از VAR در سایر بازی‌ها خاطر نشان کرد: پس از دربی، با توجه به حساسیت بازی‌ها با VAR جلو خواهیم رفت. هر جایی گیر کردیم و دیدیم بازی‌ها حساس است، بازی را با سیستم VAR برگزار خواهیم کرد.

افشاریان درباره اینکه آیا داوری که برای دربی انتخاب شده است، لایسنس VAR را اخیراً، از تاجیکستان گرفته است، اظهار داشت: هیچ داوری مشخص نیست! آن داوری که در دربی قضاوت می‌کند، لایسنس دارد. تا فردا از من بپرسید هیچ چیزی در مورد نام داور نمی‌گویم!

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار