درخشش سردار ایرانی در اردوگاه افعی‌های سری آ ایتالیا

تهران (پانا) - سردار آزمون یک نمایش قابل تمجید دیگر را از خود ارائه داد.

کد مطلب: ۱۴۶۱۰۹۳
لینک کوتاه کپی شد
درخشش سردار ایرانی در اردوگاه افعی‌های سری آ ایتالیا
سردار آزمون و یک عملکرد قابل قبول دیگر در رم؛ به نظر می‌رسد، ستاره ایرانی حالا به طور کامل در ترکیب رم جا افتاده و آمدن دنیله ده‌روسی به جای ژوزه مورینیو وضعیت این بازیکن را بهتر هم کرده است و شب گذشته برای دومین بازی پیاپی در سری‌آ در ترکیب تیمش قرار گرفت.

سردار دیشب نیز در ترکیب رم تأثیرگذار ظاهر شد و گل اول این تیم توسط پائولو دیبالا با یک پنالتی به ثمر رسید که آزمون آن را با تیزهوشی گرفته بود. مهاجم ایرانی در دقایق حضور خود در زمین نیز با دوندگی و انگیزه بالا کاملاً مؤثری عمل کرد.

رُمی‌ها فصل گذشته خاطره خوشی از یک مهاجم آسیایی نداشتند؛ الدر شومرودوف ازبکستانی فصل قبل در رم حضور داشت اما نتوانست انتظارات را برآورده کند و خیلی زود مجبور به ترک این تیم شد. با این حال اکنون هواداران رم کاملاً، متوجه شده‌اند که کاملاً بحث ستاره ایرانی فرق می‌کند و سردار کیفیتی کاملاً متفاوت با شومورودوف دارد.

با این روند به نظر می‌رسد که در بازی‌های بعدی احتمالاً بیش از این شاهد حضور سردار آزمون در ترکیب رم خواهیم بود و اگر توافق بر سر مسائل مالی حاصل شود، احتمالاً باشگاه پایتخت نشین ایتالیااین بازیکن را به شکل دائمی هم به خدمت بگیرد.

5k3a3cj3

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار