پاسخ منفی پرسپولیس و بیرانوند به ادنا اسپور

تهران (پانا) - باشگاه پرسپولیس، حتی با پیشنهاد‌های خوب مالی حاضر به از دست دادن بازیکن ارزشمند خود نیست و بیرانوند هم با توجه به شرایط حساس تیم قصد ترک سرخپوشان را ندارد.

کد مطلب: ۱۴۴۷۷۵۲
لینک کوتاه کپی شد
پاسخ منفی پرسپولیس و بیرانوند به ادنا اسپور

درخشش علیرضا بیرانوند در چارچوب دروازه سرخپوشان ایران و تیم ملی فوتبال کشورمان، این بازیکن را مورد توجه باشگاه‌های خارجی قرار داده است. این امر باعث شد، تا پیشنهاد‌های خوبی برای به خدمت گرفتن وی مطرح شود.

باشگاه ادنا اسپور ترکیه، یکی از باشگاه‌هایی بود که برای این انتقال پا پیش گذاشت و به تازگی پیشنهاد جدی را برای جذب بیرانوند به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با بیرانوند اصرار به ادامه همکاری و تأکید داشت، پرسپولیس در شرایط فعلی به این بازیکن نیاز دارد. دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس و تیم ملی نیز با توجه به وضعیت حساس پرسپولیس، بازی‌های مهم نیم فصل دوم و حساسیت پستی که در آن حضور دارد، تصمیم گرفت پیشنهاد باشگاه ترکیه‌ای را نادیده بگیرد.

به این ترتیب، ضمن ابراز خرسندی از حضور دروازه‌بانی که بسیاری باشگاه‌ها آرزوی در اختیار داشتن، چون وی را دارند، پاسخ پرسپولیس و علیرضا بیرانوند به پیشنهاد‌ها در این مقطع و با توجه به خواست و علاقه هواداران، منفی است.

بی‌تردید این تصمیم بیانگر اراده‌ای است که در باشگاه و نزد تک‌تک بازیکنان برای رسیدن به اهداف ترسیم شده و تقدیم شادی و خوشحالی به هواداران وجود دارد که این هم با حمایت و تشویق همه جانبه هواداران میسر خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار