حذف نماینده شیراز در جام حذفی فوتبال‌

ملوان حریف فجر سپاسی در یک‌هشتم شد

تهران (پانا) - ‌تیم فوتبال شهر راز شیراز با شکست در انزلی از گردونه رقابت‌های جام حذفی کنار رفت.

کد مطلب: ۱۴۴۷۴۹۳
لینک کوتاه کپی شد
حذف نماینده شیراز در جام حذفی فوتبال‌

در چارچوب مرحله یک‌ شانزدهم پایانی رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز (۲۰ بهمن‌ ماه) تیم‌های ملوان بندرانزلی و شهر راز شیراز در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم رفتند.

حبیب فرعباسی، ابوذر صفرزاده، آرمان اکوان، محمد طیبی، پدرام قاضی‌پور، پویا پورعلی، حسین صادقی، مهران احمدی، رضا جعفری، سهیل فداکار و محمد عمری بازیکن‌های ملوان بودند. در ترکیب شهر راز نیز مهرداد بشاگردی، میلاد احمدی، محمد قنبری، کیخسرو سیاهپور، پیمان نامور، روح‌الله صفویان‌پور، مرتضی خراسانی، جواد نصیر، کمال‌الدین نیک خوی، علی آل کثیر و جواد نصیر حضور داشتند.

پوریا افشاریان، حمیدرضا افشون، علی فراهانی، میلاد کهزادی قضاوت این بازی را برعهده داشتند.

نیمه نخست این مسابقه با تک گل دقیقه ۳۷ آرمان اکوان به سود میزبان به پایان رسید. در این دقیقه، ارسال پدرام قاضی‌پور از جناح چپ با ضربه سر اکوان همراه شد. مدافع شهر راز سعی کرد توپ را از روی خط دروازه برگرداند، اما توپ از خط دروازه عبور کرده بود و داور نقطه وسط زمین را به علامت گل شدن توپ نشان داد.

شهر راز در نیمه دوم تلاش زیادی کرد تا گل خورده را جبران و از حذف از رقابت‌ها جلوگیری کند؛ اما این اتفاق رخ نداد و پس از ۹۸ دقیقه، افشاریان سوت پایان بازی را به علامت صعود ملوان به صدا درآورد.

به گزارش ایسنا، با توجه به حذف شهر راز، در مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی تیم‌های فجر شهید سپاسی شیراز و ملوان بندرانزلی در شیراز به مصاف یکدیگر خواهند رفت. زمان برگزاری این مسابقه در آینده اعلام می‌شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار