روایت خمز از حاشیه‌سازی برای تراکتور

مقابل صنعت نفت محروم و مصدوم نداریم

تهران (پانا) - سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت حرف‌های من را بد برداشت کرده و می‌خواهند حاشیه درست کنند، به همین دلیل از این به بعد کوتاه پاسخ می‌دهم. 

کد مطلب: ۱۴۳۶۲۰۵
لینک کوتاه کپی شد
روایت خمز از حاشیه‌سازی برای تراکتور

پاکو خمز در نشست خبری قبل بازی مقابل صنعت نفت آبادان، در پاسخ به سئوالی درباره شایعات جدایی «آلوارو خیمنز» و میزان رضایتش از عملکرد او، بیان کرد: این بازیکن برای دیدار فردا حضور دارد و اطلاعی راجع به جدایی او ندارم.

وی‌ در رابطه با وضعیت چمن یادگار امام (ره) و محرومان و مصدومان تیمش، افزود: پیش از این در این خصوص صحبت کرده‌ام و حرف دیگری ندارم. ما برای دیدار با صنعت نفت، محروم و مصدوم نداریم.

خمز درباره وضعیت تراکتور، خاطرنشان کرد: تیم شرایط خوبی دارد و می‌خواهیم روز به روز پیشرفت کنیم.

وی در رابطه با وضعیت سعید ایران‌خواه که برای گذراندن خدمت سربازی به تیم فجرسپاسی شیراز رفته بود، توضیح داد: شناختی از این بازیکن ندارم و نمی‌دانم به لیست اضافه می‌شود یا نه.

سرمربی تراکتور در خصوص اینکه آیا تراکتور می‌تواند در نیم فصل دوم به رتبه‌های بالای جدول دست یابد؟ گفت: با تمام توان می‌جنگیم تا به رتبه‌های بالای جدول برسیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا بازهم از مهدی عبدی به عنوان سلاح پنهان استفاده خواهید کرد؟ گفت: من به آن اندازه که تشخیص دهم بازیکن می‌تواند به تیم کمک کند، به او بازی می‌دهم و برای من بازیکن ستاره و فوق ستاره وجود ندارد.

خمز در واکنش به صحبت‌هایش در نشست خبری بعد بازی با پیکان در مورد نارضایتی از وضعیت ورزشگاه و احتمال بازگشت به اسپانیا که باعث نگرانی بین هواداران شده بود، گفت: هیچ وقت مشخص نیست.

وی در رابطه با دلایل پاسخ کوتاه به سئوالات خبرنگاران، تأکید کرد: حرف‌های من را بد برداشت کرده و می‌خواهند حاشیه درست کنند، به همین دلیل از این به بعد کوتاه پاسخ می‌دهم.

وی در رابطه با دلایل برگزار نشدن بازی در روز تعطیل، گفت: برای من فرقی نداشت چه روزی بازی کنیم. اگر جمعه بازی می‌کردیم فاصله بین دو بازی بسیار کم بود. ساعت و روز برگزاری دیدار‌ها را من انتخاب نمی‌کنم و وظیفه فدراسیون فوتبال است و تقصیر من نیست.

خمز در پایان تأکید کرد: مثل همیشه امیدوارم تماشاگران زیادی بیایند، می‌دانم فردا روز کاری است. ما برای خوشحالی هواداران بازی می‌کنیم و حضور آنان همیشه برای ما کمک می‌کند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار