مورایس:

با تیم خوبی روبه‌رو بودیم

حیف شد که نتوانستیم از ۲ بازیکنمان استفاده کنیم

تهران (پانا) - سرمربی سپاهان می‌گوید تیمش بازی را در دست داشت و حیف شد که پیروز نشدند.

کد مطلب: ۱۴۰۴۷۹۳
لینک کوتاه کپی شد
با تیم خوبی روبه‌رو بودیم

به گزارش ایسنا؛ دیدار تیم‌های سپاهان ایران و نیروی هوایی عراق در چهارچوب هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

ژوزه مورایس در نشست خبری پس از تساوی تیمش مقابل نیروی هوایی عراق ابتدا در پاسخ به این سوال که «آیا در ۱۵ دقیقه ابتدایی توپ‌های بلند برای خط دفاعی تیمتان مشکل‌ساز شده بود؟» اظهار کرد: خیر! مساله خاصی نبود و در بیشتر دقایق کنترل بازی را در دست داشتیم. حیف شد که گل خوردیم و پیروز نشدیم اما به هر حال با تیم خیلی خوبی روبه‌رو بودیم.

او درباره عملکرد الاتحاد و تقابل تیمش با این تیم در هفته دوم گفت: من اینجا آمدم تا مقابل نیروی هوایی بازی کنم. هیچ فکری درباره الاتحاد نکرده‌ایم. باید به اصفهان برگردیم و بعد به آن بازی فکر کنیم.

سرمربی سپاهان اضافه کرد: انتظار چنین بازی‌ای را نداشتم. با تیم خوبی روبه‌رو بودیم و هیچ اطلاعات خاصی درباره این تیم نداشتیم. با این حال آن‌ها اطلاعات کامل را از ما داشتند اما خدا را شکر توانستیم بازی را مدیریت کنیم.

او درباره حواشی اخیر سقف بودجه و کسر امتیاز از سپاهان گفت: از فدراسیون فوتبال ممنونم که نامه فرستادند و اجازه دادند با 6 بازیکن اصلی که محروم شده بودند، بازی کنیم. فدراسیون فوتبال عربستان هیچ محدودیتی بابت بودجه‌شان نگذاشته است و خیلی راحت هر بازیکنی که دوست دارند، جذب می‌کنند اما در ایران محدودیت بودجه داریم. این باعث شد 2 بازیکن خوبمان را نداشته باشیم. به هر حال ما نماینده ایران هستیم.

مورایس ادامه داد: اینجا لیگ قهرمانان آسیاست و همه چیز متفاوت است. حیف بود که نتوانستیم از 2 بازیکنمان استفاده کنیم. ما می‌توانستیم یک لیست ۲۰ نفره داشته باشیم اما روی نیمکتمان بازیکن نداشتیم.

سرمربی سپاهان در رابطه با اینکه مهاجمانش نتوانستند در این دیدار گل بزنند، بیان کرد: طبیعی است که مهاجمان بعضی از بازی‌ها گل نمی‌زنند. مهاجم برای تیم بازی می‌کنند و بسیاری از مهاجمان بزرگ دنیا هم بعضی وقت‌ها گلزنی نمی‌کنند. مهاجم باید در اختیار تیم باشد.

او اضافه کرد: در این رقابت‌ها هر تیمی به دنبال نتیجه است و ما هم اینجا آمدیم تا امتیاز کسب کنیم. بازیکنان ما هر کاری از دستشان برآمد انجام دادند و از آن‌ها ممنونم. همیشه امکانش وجود دارد که بیشتر به دست بیاوریم و بهتر کار کنیم. این تساوی اتفاقی است که افتاده است و باید قبولش کنیم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار