پشت پرده یک نامه خداحافظی؛ مدیرعامل بعدی استقلال این سرمربی را می‌خواهد

تهران (پانا) - مهدی رحمتی گزینه اول یکی از نامزدهای اصلی مدیرعاملی باشگاه استقلال به شمار می‌رود.

کد مطلب: ۱۳۷۷۱۸۱
لینک کوتاه کپی شد
پشت پرده یک نامه خداحافظی؛ مدیرعامل بعدی استقلال این سرمربی را می‌خواهد

نساجی برای جانشینی کارلوس اینارخوس گزینه‌های مختلف داخلی و خارجی را مدنظر قرار داده که البته در جلسه روز گذشته هیئت مدیره انتخاب مربی خارجی از بین ۳ گزینه‌ای که درودگر معرفی کرده بود، به دلیل شرایط خاص موجود منتفی شد.

براین اساس مذاکره با گزینه‌های داخلی مثل ساکت الهامی و مهدی رحمتی که شب گذشته به صورت توافقی از آلومینیوم جدا شد، ادامه دارد. قرار است سرمربی جدید نساجی تا چهارشنبه مشخص شود و از بین گزینه‌های ایرانی قطعا تا آن زمان سرمربی این نماینده ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا معرفی می‌شود.

شاید پرسش این باشد که چرا چهارشنبه؟ مجمع باشگاه استقلال ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه در وزارت ورزش جوانان و مجمع باشگاه پرسپولیس نیز ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه در باشگاه پرسپولیس برگزار خواهد شد.

قرار است مدیرعامل جدید باشگاه استقلال در این مجمع و روز سه‌شنبه معرفی و مشغول به کار شود. ظاهرا گزینه اصلی برای تصدی پُست مدیرعاملی باشگاه استقلال، روی مهدی رحمتی نظر مثبتی داشته و قصد دارد او را به عنوان سرمربی آبی‌ها معرفی کند.

بنابراین طبیعی است اولویت مهدی رحمتی تیم استقلال باشد مگر آن که مدیر مورد اشاره در انتخابات مجمع این باشگاه برگزیده نشود. آن گاه مهدی رحمتی روز چهارشنبه (یک روز پس از انتخابات مجمع) به عنوان سرمربی جدید تیم نساجی مازندران منصوب و مشغول به کار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار