درخواست‌های عجیب ساپینتو از مدیران استقلال؛ از پرواز بیزینس کلاس تا قرارداد یک میلیون یورویی

تهران (پانا) - مهمترین مسئله در مورد استقلال تعیین تکلیف وضعیت سرمربی برای فصل جدید است.

کد مطلب: ۱۳۷۶۵۰۲
لینک کوتاه کپی شد
درخواست‌های عجیب ساپینتو از مدیران استقلال؛ از پرواز بیزینس کلاس تا قرارداد یک میلیون یورویی

تیم استقلال شب گذشته در دربی ۱۰۱ شکست خورد تا ناکامی‌های ساپینتو در یک فصل فوتبال ایران کامل شود.

مهمترین مساله در مورد استقلال تعیین تکلیف وضعیت سرمربی برای فصل جدید است. به همین خاطر از مدتی قبل بحث تمدید قرارداد ساپینتو مطرح شد.

با این حال و با وجود اینکه مربی پرتغالی چندین بار اعلام کرد که علاقه‌مند به ادامه کار در تیم پرطرفدار استقلال است، به نظر می‌رسد این مساله وارد مرحله سختی شده که ممکن است حتی به بن بست برسد.

کریمی سرپرست استقلال شب گذشته عنوان داشت: ما هفته گذشته بود که یک جلسه با وکیل ساپینتو برگزار کردیم تا بتوانیم به جمع‌بندی برسیم اما یک بندی در قرارداد وی وجود دارد که برای فصل جدید حدود ۷۲۰ هزار دلار افزایش داشت اما در واقع اگر بخواهیم به موضوع نگاه کنیم افزایش خیلی بیشتری نسبت به نوشته‌ها وجود دارد و من با در نظر گرفتن منافع باشگاه با این موضوع مخالفت کرده‌ام. من در حال حاضر هم فقط به خاطر اطلاع عموم مردم و شما صحبت کردم چرا که در روزهای اخیر خبرهای ضد و نقیض در این خصوص زیاد به گوش‌مان می‌رسید. ما آماده تمدید با ساپینتو بودیم اما مبالغ را برای فصل آینده بالا بردند. شما نگاه کنید زمانی که ساپینتو به استقلال آمد قرارداد او ۶۲۰ هزار یورو بوده است زمانی که قرارداد ساپینتو نوشته شده یورو ۳۰ هزار تومان بوده اما امروز یورو ۶۰ هزار تومان است و همین موضوع باعث شده بود که مبلغ قرارداد خود را افزایش بدهند که خلاف قانون بوده است اما من نمی‌توانستم کاری بکنم.

براساس پیگیری‌ها مشخص شد، ساپینتو برای تمدید قراردادش درخواست ۳۰۰ هزاریورو بیشتر (برای یک فصل) داشته که مبلغ قراردادش را به یک میلیون یورو می‌رساند. علاوه بر این یکی از شروط او، افزایش مبلغ قرارداد جدید در سال دوم است.

ضمن اینکه سرمربی استقلال خواهان افزایش پاداش‌ها و تهیه بلیت رفت‌وبرگشت نامحدود با پرواز بیزینس کلاس شده است.

این درحالیست که تیم ساپینتو به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی امسال هیچ توفیقی نداشت. در حالیکه همین تیم سال گذشته بدون محبی و قائدی به قهرمانی رسید. به همین خاطر بعید است که مدیریت باشگاه با خواسته‌های او موافقت کند. هرچند که مدیران استقلال هنوز منتظر مشخص شدن تکلیف ساپینتو هستند و هیچ گزینه دیگری مطرح نیست.

سرمربی استقلال قرار بود شب گذشته از ایران خارج شود که به دلیل دیر رسیدن به پرواز این اتفاق نیفتاد. در حال حاضر او در هتل اقامت دارد و باشگاه استقلال در تلاش است برایش بلیت تهیه کند.

با این تفاسیر، باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد. آیا پرواز ساپینتو از تهران، برگشت هم خواهد داشت یا اینکه برای نیمکت آبی این شهر تصمیم دیگری گرفته خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار