ورزشگاه آزادی تکمیل ظرفیت شد

تهران (پانا) - ورزشگاه آزادی در فاصله یک ساعت مانده به آغاز داربی ۱۰۱ بیش‌تر از ظرفیت اعلام شده پر شده است.

کد مطلب: ۱۳۷۶۳۴۹
لینک کوتاه کپی شد
ورزشگاه آزادی تکمیل ظرفیت شد

به گزارش ایسنا، تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۴۵ امروز (چهارشنبه) در چارچوب فینال جام حذفی به مصاف هم می‌روند.

در فاصله یک ساعت مانده به آغاز داربی ۱۰۱، ظرفیت ورزشگاه آزادی برای این بازی تکمیل شد. برای این دیدار ۳۵ هزار بلیت فروخته شده بود اما بیش از ۴۵ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند. پر شدن جایگاه تماشاگران در شرایطی رخ داد که استقلالی‌ها حدودا یک ساعت زودتر جایگاه‌های‌شان را تکمیل کردند.

براساس اطلاعاتی که خبرنگار ایسنا از تماشاگران کسب کرد، افراد بدون بلیت وارد ورزشگاه آزادی شده‌اند و هم‌چنین بازار سیاه بلیت فروشی در اطراف استادیوم آزادی بر پا بوده است.

طبق صحبت‌های هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی، افرادی با دریافت ۵۰۰ هزار تومان می‌توانستند که هوادار بدون بلیت را به قسمت VIP ببرند. هم‌چنین فردی با پرداخت یک میلیون و دویست هزار تومان اقدام به خرید بلیت کرده بود اما بلیت او تقلبی بود تا نتواند با استفاده از آن وارد ورزشگاه شود. با این حال این فرد از طریق دیگری از گیت‌های بلیت‌فروشی عبور کرده بود.

تماشاگران پیش از شروع بازی شعارهایی علیه یکدیگر دادند. تعدادی از آن‌ها هم اقدام به پرتاب بطری به یکدیگر کردند که حتی یک سکو فاصله بین آن‌ها هم تاثیری در پرتاب‌های‌شان نداشت.

زمانی که اتوبوس استقلال وارد تونل استادیوم شد، ریکاردو ساپینتو تصمیم گرفت از کنار زمین به رختکن برود تا مورد تشویق تماشاگران استقلال قرار بگیرد.

به نظر می‌رسد تماشاگران استقلال منتظر ورود وریا غفوری به ورزشگاه هستند؛ اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار