شکست تیم ملی والیبال در دومین رویارویی با ترکیه

تهران (پانا) - تیم ملی والیبال ایران برای دومین بار به مصاف ترکیه رفت و در این مسابقه که بهروز عطایی در آن ترکیب‌های مختلفی از بازیکنان را امتحان کرد، ملی‌پوشان 3 بر 2 مغلوب حریف شدند.

کد مطلب: ۱۳۷۳۴۹۶
لینک کوتاه کپی شد
شکست تیم ملی والیبال در دومین رویارویی با ترکیه

تیم ملی والیبال مردان ایران که از چهارشنبه، ۲۸ اردیبهشت اردوی برون مرزی خود را در کمپ تیم‌های ملی والیبال ترکیه در استانبول برپا کرده‌ است، امروز (شنبه ۳۰ اردیبهشت) در دومین مسابقه دوستانه و تدارکاتی خود در سال ۲۰۲۳ به مصاف تیم ملی ترکیه رفت.

سید محمد موسوی، مهدی جلوه، مرتضی شریفی، پوریا حسین خانزاده، جواد کریمی و امین اسماعیل‌نژاد ترکیب شروع کننده تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه بودند و آرمان صالحی لیبروی تیم بود. در ادامه این مسابقه عطایی از علی رمضانی، محمد فلاح، امیرحسین اسفندیار و احسان دانش‌دوست هم در ترکیب بازی استفاده کرد.

شاگردان بهروز عطایی ست اول این مسابقه را با امتیاز ۲۵ بر ۱۹ به نفع خود به پایان رساندند اما در ست دوم بازیکنان ترکیه‌ای با هدایت آلبرتو جولیانی و با امتیاز ۳۰ بر ۲۸ به پیروزی رسیدند تا مشخص شود که این مسابقه در سه ست به پایان نمی‌رسد.

تیم ملی والیبال ایران در ست‌ سوم ۲۵ بر ۲۰ حریف را مغلوب خود کرد و در ست چهارم با امتیاز ۲۹ بر ۲۷ نتیجه را به تیم ترکیه واگذار کرد تا مسابقه برای مشخص شدن برنده در ست پنجم ادامه یابد.

در ست پنجم ملی‌پوشان ایران با امتیاز ۱۶ بر ۱۴ مغلوب حریف شدند تا پس از پیروزی روز گذشته برابر ترکیه این بار نخستین شکست خود در دیدارهای تدارکاتی را تجربه کنند.

اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال ایران در ترکیه فردا (یکشنبه ۳۱ اردیبهشت) به پایان می‌رسد و مردان والیبال ایران بامداد دوشنبه یکم خرداد از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد ایران خواهند شد تا به همراه ملی‌پوشان حاضر در تیم شهداب، تمرینات خود را برای حضور در هفته نخست لیگ ملت‌ها که از ۱۶ خرداد در ژاپن آغاز می‌شود، ادامه دهند.

تیم ملی والیبال ایران روز گذشته (جمعه ۲۸ اردیبهشت) و در نخستین دیدار تدارکاتی موفق به شکست سه بر یک ترکیه شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار