صادق ورمزیار:

فوتبال هجومی تیم ملی همه را امیدوار کرد

ضعف‌ها باید برطرف شود

تهران (پانا) - پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که نمایش هجومی تیم ملی در بازی برابر روسیه، هواداران فوتبال را امیدوار کرد.

کد مطلب: ۱۳۵۸۴۳۵
لینک کوتاه کپی شد
فوتبال هجومی تیم ملی همه را امیدوار کرد

صادق ورمزیار، پیشکسوت باشگاه استقلال و کارشناس فوتبال درباره بازی تدارکاتی ایران و روسیه اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. با توجه به زمان زیادی که صَرف انتخاب سرمربی شد و مشکلاتی که در این رابطه وجود داشت، تیم ملی توانست نمایش خوب و قابل قبولی داشته باشد.

ورمزیار اظهار داشت: ملی‌پوشان مقابل روسیه در موقعیت‌سازی عملکرد خوبی داشتند و اگر از فرصت‌ها بهتر استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم.

کارشناس فوتبال کشورمان با بیان اینکه این تیم هنوز جای کار دارد، افزود: تیم ملی هنوز باید برای رسیدن به عملکرد ایده‌آلی که مدنظر است، باید حالا حالاها کار کند تا بتواند نمایش بهتری باشد.

ورمزیار درباره اینکه پس از سال‌ها شاهد یک بازی هجومی از تیم ملی بودیم، تصریح کرد: ارائه یک فوتبال هجومی و زیبا قطعا مورد استقبال همه قرار می‌گیرد، در بازی دیروز دیدیم که ارائه یک فوتبال رو به جلو و چشم‌نواز در ذهن ملی‌پوشان جا افتاده است و آنها با این هدف وارد زمین می‌شوند.

ملی‌پوش سال‌های دور تیم ملی فوتبال با اشاره به اینکه هجومی بازی کردن می‌تواند در برخی مواقع دردسرساز هم شود، گفت: در بازی دیروز هم دیدیم که در لحظاتی از مسابقه بازیکن چپ پای روس‌ها با استفاده از فضای پشت رامین رضاییان که در نفوذها خالی می‌شد، در محوطه جریمه نفوذ می‌کرد و روی ضدحمله‌ها برای روسیه موقعیت گل ایجاد شد و این ضعف‌ها باید برطرف شود.

وی افزود: با بازیکنان و ملی‌پوشان خوبی که قلعه‌نویی در اختیار دارد، می‌توانیم این ضعف‌ها را پوشش دهیم.

ورمزیار با بیان اینکه تیم ملی به تحول احتیاج دارد، خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک ترکیب تیم ملی باید متحول شود و جوانگرایی صورت گیرد و با توجه به این تغییرات در مواجهه با عملکردی که تیم ملی با قلعه‌نویی دارد باید صبر داشته باشیم تا همه چیز به خوبی پیش برود و برنامه‌های سرمربی عملی شود.

پیشکسوت استقلال در پایان با بیان اینکه روند تیم ملی در بازی اول امیدوارکننده بود، گفت: روند خوبی را تیم ملی در پیش گرفته است و با وجود اینکه تنها ۵، ۶ رو بازیکنان در اختیار سرمربی بودند اما همان طور که اشاره کردم شاهد موقعیت‌سازی‌های خوبی بودیم و ادامه این روند و برطرف کردن ضعف‌ها و استفاده بهتر از موقعیت‌ها می‌تواند ما را به آینده تیم ملی امیدوار کند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار